Televizyon

Fox TV dizisi Baraj Nermin karakteri gerçekte kimdir?

Fox TV dizisi Baraj Nermin karakteri gerçekte kimdir?

Baraj dizisinde canlandırdığı karakter kariyerinin ilk kamera karşısı deneyimi olan Nezaket Erden, Galatasaray Üniversitesi Felsefe bölümünde okurken bir tiyatro kulübüne dahil olmuştur. Attığı bu adım yaşamını değiştirmiş ve arkasından Akademi 35, 5’ de oyunculuk üstüne eğitimler almış ve birçok tiyatroda oyunculuk sergilemiştir.

Nezaket Erden:

Mersin’ de yaşarken üniversite eğitimini almak adına İstanbul’ a katılan Nezaket Erden aslına bakarsak hep bir oyuncu olmak istemiştir. Üniversitesinin 3’ üncü sınıfında Uğur Demirpehlivan’ ın kızı ile tanışmıştır ve bunun üstüne Akademi 35, 5’ da oyunculuk üstüne eğitimler almıştır. Üniversite yaşamını önceden oldukça oyunculuk üstüne odaklamak isteyen Nezaket Erden, Kadir Özgü Üniversitesi’nde düzenlenen sınavlara iştirak etmiştir, lakin hocalar ilkin üniversitesini bitirmesi ve arkasından Kadir Özgü Üniversitesi’nde yüksek lisans yapması üstüne oyuncuyu ikna etmiştir. Önceden sonrasında oyuncu Galatasaray Üniversitesi’ nde Felsefe bölümünden mezun olmuş ve Kadir Özgü Üniversitesi’nden oyunculuk üstüne eğitimler almıştır.

Nezaket Erden’ in İlişki Yaşamı

Nezaket Erden kendisi benzer biçimde oyuncu olan Hakan Emre Ünal ile dünya evine girmiştir.

Nezaket Erden’ in Yer Olduğu Projeler

Oyuncu Baraj dizisinden ilkin herhangi bir kamera karşısı projesinde yer almamıştır. Nezaket Erden’ in ilk kamera karşısında oyunculuğu Baraj dizisi ile beraber olacaktır ve oyuncu önceden öncesinde Sevgili Arsız Ölüm ve Sahnede Tınak İçinde Hizmetçiler adlı tiyatro oyunlarında oynamıştır.

Nezaket Erden’ in Yaşı Kaçtır

Nezaket Erden dünyaya gözlerini 1990 senesinde Mersin’ de açmış ve kendisi 2020 yılı itibari ile 30 yaşındadır.

Baraj Dizisinden Nermin

Nermin karakteri Nezaket Erden tarafınca canlandırılacaktır ve kendisi Nazım adlı oyuncunun eski karısı olacaktır. Nermin seneler öncesinde evliliklerinde problemler çıkınca kızı ile beraber Nazım’ dan ayrılmıştır. Şimdi ise Nazım ile yeniden bir araya gelmek istemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu