Televizyon

Fox TV Dizisi Bay Yanlış neden yayınlanmadı? yayından kaldırıldı mı?

Bay Yanlış Niçin Bitti?

Can Yaman ve Özge Gürel gibi iki başarıya ulaşmış oyuncunun başroller içinde yer almış olduğu dizi, geçtiğimiz günlerde finallere çıkacağını duyurdu ve resmi sitelerinde yayınladı. Bay Yanlış FOX TV’nin en sevilen ve izlenen dizilerinden biriydi ve seyircileri oldukca üzdü. Dizinin finalinin sebebinin aynı gün TV8’de gösterilen Kırmızı Oda dizisine olan talebin artmasından kaynaklandığı düşünülüyor.

Bay Yanlış Tekrardan Başlar Mı?

Dizinin seyircileri ve oyuncuları dizi finalleri karşısında hayal kırıklığına uğradı. Dizinin başrol oyuncusu Can Yaman, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu fotoğrafın izahat kısmında yazdığı “Bay Bay” notunun dizinin finali yaptığını açıkladı ve dizinin sonundan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Bay Yanlış Kanal Değiştirir Mi?

FOX TV‘de her Cuma akşamı yaza damgasını vuran Bay Yanlış dizisinin son sonucu kesinlik kazanmıştır. Can Yaman, resmi Instagram sayfasında yapmış olduğu paylaşımda, “Aslen oldukca güzel çiçek açtık fakat yanlış toprağa gömüldük” ifadesini, başka bir kanalda olma ihtimalinin düşük bulunduğunu belirtti. Dizi finali yapma sonucu ile İtalya’ya giden Can Yaman, yeni bir iş görüşmesinden kareleri de paylaştı.

Bay Yanlış Final Bölümü Ne Zaman?

13. bölümden sonrasında final yapma sonucu alan dizi, on dördüncü kısmı ile fanatiklerine ve ekranlara veda etmeye karar verdi. On dördüncü bölüm fragmanı ilk yayınlandığında, on dördüncü bölümün final bölümünün ani bir kararla son bölüm olacağına karar verildi. 2 Ekim Cuma akşamı 14. kısmı ekranlara veda edecek dizi pek oldukca insanı üzdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu