Televizyon

FOX TV dizisi Bay Yanlış yayından kaldırıldı mı?

Bay Yanlış Neden Bitti?

Can Yaman ve Özge Gürel benzer biçimde iki başarıya ulaşmış oyuncunun başroller içinde oynadığı dizi, geçtiğimiz günlerde finallere çıkacağını duyurdu ve resmi sitelerinde yayınladı. Bay Yanlış FOX’un en beğenilen ve izlenen dizilerinden biriydi ve seyircileri oldukca üzdü. Sevilen dizinin finalinin sebebinin aynı gün TV8’de gösterime giren Kırmızı Oda dizisinde olan talebin artmasından kaynaklandığı düşünülüyor.

FOX TV dizisi Bay Yanlış yayından kaldırıldı mı?

Sevilen dizinin seyircileri ve oyuncuları dizi finalleri karşısında hayal kırıklığına uğradı. Sevilen dizinin başrol oyuncusu Can Yaman, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu fotoğrafın bilgi kısmında yazdığı “Bay Bay” notunun dizinin finali yaptığını söyledi ve dizinin sonundan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Bay Yanlış Kanal Değiştirir Mi?

FOX TV‘de her Cuma akşamı yaza damgasını vuran Bay Yanlış dizisinin son sonucu kesinlik kazanmıştır. Can Yaman, resmi Instagram sayfasında yapmış olduğu paylaşımda, “Aslına bakarsak oldukca güzel çiçek açtık fakat yanlış toprağa gömüldük” ifadesini, başka bir kanalda olma ihtimalinin düşük bulunduğunu belirtti. Dizi finali yapma sonucu ile İtalya’ya giden Can Yaman, yeni bir iş görüşmesinden kareleri de paylaştı.

Bay Yanlış Final Bölümü Ne Zaman?

13. bölümden sonrasında final yapma sonucu alan dizi, on 4. kısmı ile fanatiklerine ve ekranlara veda etmeye karar verdi. On 4. bölüm fragmanı ilk yayınlandığında, on 4. bölümün final bölümünün ani bir kararla son bölüm olacağına karar verildi. 2 Ekim Cuma akşamı 14. kısmı ekranlara veda edecek dizi oldukça fazla insanı üzdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu