Televizyon

FOX Tv dizisi Çocukluk Hayalet karakteri gerçekte kimdir?

Batuhan Gelenler Kimdir?

Çocukluk dizisinde ilk kez izleyici karşısında fazlaca önem verilen bir rol oynama fırsatı gören Batuhan Gelenler, 20 yaşlarında. İstanbul Üniversitesi Konservatuarı’nda eğitim gören Batuhan Gelenler, önceden Vatanım Sensin dizisinde yer almış ama beklediği atılımı gerçekleştirememiştir.

 

FOX Tv dizisi Çocukluk Hayalet karakteri gerçekte kimdir?

 

Etkin bir tiyatrocu olan Batuhan Gelenler dans ediyor. Dans ve oyunculuğun yanı sıra on parmakta on kabiliyet sahibi olan Batuhan Gelenler, müziği kendisine ilişik olan Hakikat şarkısı yardımıyla sosyal medya fenomeni haline geldi.

Çocukluk Dizisi Hayalet Kimdir?

Hayalet, Ali Kağan Bakımevin de kalan en eski kişidir. 15 senedir 5 yaşlarındayken geldiği sığınma evinde kalıyor. Ulaştığında konuşamayan Hayalet 15 senedir konuşurken duyulmuyor. Mahir Boztepe, Hayalet’e bir aile bulmaya çalıştı fakat konuşma engeli olduğundan kimse onu evlat edinmek istemedi. Hayalet 18 yaşlarında olduğu vakit Mahir Boztepe onu sokağa bırakmadı ve işçi olarak çalışmasına izin verdi. Hayalet hem küçüklere bakıyor hem de aşçı. Hayalet fazlaca akıllı ve dikkatli bir delikanlı. Evlatları fazlaca sevmektedir ve onlara her daim yardım etmekten çekinmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu