Televizyon

FOX Tv dizisi Çocukluk reyting izlenme sonuçları nasıl?

Çocukluk Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl?

Çocukluk dizisi ilk bölümden seyircilerde pozitif yönde izlenim bıraktı. Bildiğimiz şeklinde çocukluk dizisinin önceki adı Kimsesizler idi. Kimsesizler adı RTÜK tarafınca engellendi ve şikayetler neticesinde değiştirildi. Şimdi ki adı ise Çocukluk olarak değişti fakat olay örgüsü ve işlenme şekli aynı şekilde devam etmekte. Ama yapımcının açıklamasına nazaran Çocukluk dizisini izleyen aileler bu diziden etkilenerek çocuk sahibi olmaya sıcak bakacaklar şeklinde görünüyor.

FOX Tv dizisi Çocukluk reyting izlenme sonuçları nasıl?

Dizi kendilerine aile bulmaya gayret gösteren evlatları anlatmaktadır. Yaşadıkları sıkıntılı hayata karşın neşesini kaybetmeyen evlatların öyküsünü özetleyen projede konu oldukca güzel işlenmiş diyebiliriz. Sürükleyici konusu ile izleyenlerin beğenisini kazanan dizisi bu hafta aktarılan reyting skorlarına nazaran 7. sırada yer almayı başardı. Dizi her ne kadar en üst sıralara çıkmayı başaramasa da orta sıralarde yer alarak ileriye yönelik iyi sinyaller verdi. Sevilen dizinin ilerleyen haftalarda önceden oldukca izlenerek üst sıralara çıkabileceği düşünülüyor.

Çocukluk Dizisi İzlendi Mi Tutuldu Mu?

Çocukluk dizisinin konusu ve çekim mekanı göz önünde bulundurulursa sevenler tarafınca beğenileceği düşünülmektedir. Projede Ali Kaan Çocuk Evi’nin sahibi olan Mahir Boztepe kimsesiz ufaklıklara mutlu aile bulmayı kendisine oynamış edinmiştir. Işgören olan Ayşegül karakteri ise ufaklıklara yardım etmekte ve çocuklar tarafınca çok sevilmektedir.

Önceden dediğimiz şeklinde dizinin konusu ve işleyiş biçimi çok güzel şekilde seyirciye aktarılmıştır. Kimsesiz evlatları özetleyen projede bu evlatların yaşadıkları sorunları ve hayata tutunma çabaları izleyiciyi kendisine çekecektir şeklinde görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu