Televizyon

Fox TV dizisi Kanunsuz Topraklar başlama zamanı?

Fox TV kanalında yeni dizilerin sevenleri karşısına geçmesi için hazırlıklar başladı. Son olarak Gold Film tarafınca ortaya konacak olan Kanunsuz Topraklar dizisi için kollar sıvandı.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Zülküf Yücel tarafınca kaleme alınan Kanunsuz Topraklar dizisinin yönetmenliğini ise Faruk Teber üstüne alıyor. Son olarak Kızlarım dizisi için içerik yazarlığı açıklayan Zülküf Yücel averaj iki yıl verdiği aranın sonrasında Kanunsuz Topraklar dizisi için çalışmaya başladı.

Fox TV kanalında yayınlanacak olan dizi için oyuncu seçimleri de başladı. Öteki taraftan dizi için çalışmaların başlamasının Fox TV’de halihazırda gösterime giren dizilerinden bazılarının final yapacağını gösterdiği ifade edildi.

Oldukça izlenen dizileri kapsamında gösteren kanallardan biri olarak karşımıza çıkan Fox TV’nin yeni dizilerinden olacak olan Kanunsuz Toprakları’ın ilk haftalarda reytinglerinin yüksek olması dizi adına ehemmiyet arz ediyor. Aksi takdirde Fox TV’nin oldukca uzatmadan diziyi finale götürerek yayından kaldırabileceği düşünülüyor.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Ekibi

Sevilen dizinin oyuncu ekibi hakkında şimdiye kadar bir bilgi yapılmış değil. Cast emekleri devam eden dizinin oyuncuları belli olmaya başladığında gene sitemiz üstünden öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu