Televizyon

FOX TV dizisi Kefaret Nil karakteri kimdir?

Kefaret Dizisi Nil Karakteri

FOX TV kanalında seyircilerle buluşacak olan Kefaret dizisinde oldukça fazla oyuncu ilgi odağı oldu. Sevilen dizinin durumları ve karakterleri birçok izleyiciyi memnun etti. Sevilen dizinin en garip oyuncularından biri de Nil’di. Kefaret dizisindeki Nil karakteri, baş komiser Sinan’ın eski sevgilisidir ve çok güzel bir hanımdır.

Kefaret Dizisi Nil Kimdir?

Kefaret dizisinin teması, Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Otel kitabından esinlenerek gelecek günlerde FOX TV’de yayınlanacak. Sevilen dizinin en dikkat çeken oyuncularından biri de Nil karakteridir. Ama dizideki ana karakterlerin işlevleri netleşti. Gelecekte Nil’in işlevi önceden detaylı hale vardığında sizlerle yeniden paylaşacağız.

Ege Kökenli Kimdir?

20 Mart 1993 Kırklareli doğumludur. Ege Köken, İstanbul Açıklama Üniversitesi’nde 2 yıl internasyonal ilişkiler okuduktan sonrasında Haliç Üniversitesi Konservatuarı’nı tamamlamış oldu ve basketbol, ​​atletizm, bale ve halk oyunlarıyla ilgileniyor. Ege Köken, 2004 senesinde Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini yapmış olduğu “En İyi Dostum” dizisinde Ece karakteriyle ekranlara çıktı. 2006 senesinde Birol Itimat’in “Anadolu Kaplanı” dizisinde rol aldı. Yahşi, öğretmen Kemal, Çalık, Asla Vazgeçme, Güneşin Kızları dizisinde rol almıştır. Kalp Atışı dizisinde Bahar Tunç karakterine hayat vermişti.

Ege Kökenli Yer Aldığı Diziler

2004 – En İyi Dostum (Ece)

2006 – Anadolu Kaplanı (Gizem)

2010 – Öğretmen Kemal (Peri)

2011 – Yahşi Albeni (Itır

2013 – Çalıkuşu (Mari)

2014 – Çiçek (Defne)

2015 – Güneşin Kızları (Melisa)

2016 – Asla Vazgeçmem (Yaren)

2017 – Kalp Atışı (Bahar)

2019 – Yasak Elma (Yağmur)

2020 – Kefaret (Nil)

Ege Kökenli Resmi Sosyal Medya Hesabı

Ege Kökenli, resmi Instagram sayfasını etkin olarak kullanan oyuncularımızdan biridir. Güzel ve sempatik yapısı oldukça fazla izleyiciyi cezbetti. Ege Kökenli resmi Instagram sayfasında ortalama 291 gönderi ve 2,2 milyondan fazla takipçiye haizdir. Ege Kökenli2nin resmi Instagram sayfası kullanıcı adı: @kokenliege

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu