Televizyon

Fox TV dizisi Kefaret oyuncu kadrosu

Fox TV’nin yeni dizisi Kefaret ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya ilaç ediyor. Son olarak dizinin en önem verilen oyuncularından kabul edilen Zeynep’i kimin canlandıracağı belli oldu. Deneyimli ve güzel ve yetenekli oyuncu Nurgül Yeşilçay Kefaret dizisinde Zeynep karakterine canlandıracak.

Nurgül Yeşilçay Kimdir?

Nurgül Yeşilçay 1976 senesinde dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan deneyimli oyuncu önceden oldukça fazla değişik yapımda yer almış, bu yapımlarda gösterdiği başarı göstermiş performanslar ile izleyicilerin beğenmiş olduğu adlar arasına girmiştir. Son olarak güzel ve yetenekli oyuncu Yeşilçay, Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli adlı kitabından uyarlanan Kefaret dizisinde boy gösterecek.

Kefaret oyuncu kadrosu

Meydana getirilen açıklamalara nazaran Kefaret dizisinin çekimleri yakın bir tarihte İstanbul’da başlamış olacak. Yurdaer Okur ve Mert Fırat’ın da başrollerde olacağı projede Nurgül Yeşilçay da Zeynep karakterini canlandıracak. Zeynep karakteri projede hususi bir okul kapsamında müzik öğretmenliği açıklayan ve hem de iki çocuğa annelik açıklayan bir karakter olacak karşımıza çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu