FOX TV dizisi Öğretmen 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı ?

blank

Yapımcılığını MEDYAPIM ile MF Yapım’ın üstlendiği Fox TV kanalının heyecanla takip edilen dizisi Öğretmen, yeni sezona bomba şeklinde giriş yapmış oldu. 11 Ekim’de 2. sezonun ilk kısmı ile ekranlara katılan dizi, izleyenleyenlerini meraklandırmaya devam ediyor. 7. bölümünün 25 Ekim Pazar akşamı yayınlanacağı projede neler olacağını merak edenler  8. bölüm fragmanı yayınladı mı? sorusuna yanıt aramaya başladı.

FOX TV dizisi Öğretmen 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı ?

Öğretmen dizisinin 8. bölüm fragmanı hemen hemen yayınlanmadı. Geçtiğimiz hafta 6. bölümünü seyrettiğimiz dizi bu akşam 7. kısmı ile Fox TV kanalında olacak. 6. bölümde neler yaşandı? Bu akşam yayınlanacak olan 7. bölümde bizi neler bekliyor gelin beraber hatırlayalım.

 “Avcı” Kod Adı Kime Ilişkin? Taner ve Akif Yüzleşmesinde Ortaya Çıkan Gerçekler Ne?

blank

Yayınlandığı ilk bölümlerde öğrencilerin hiddet ve nefretini arttıran Akif Öğretmen artık bir tehdit olmaktan çıkmıştır. “Avcı” kod adını duyduğumuz bölümde bu sefer zan altında kalan bahçedeki Küçükkapı Lisesi öğretmenleridir. İçeriden bir öğrencinin sosyal medyada dönüşü olmayan bir suçlama yapması üstüne “Avcı”nın Taner bulunduğunun ortaya çıkması sınıfta büyük bir şok tesiri yaratmıştır. Taner’den iyilik görmüş olan öğrenciler ile Akif’e inanan öğrenciler içinde çatışma adım atmıştır. Akif hem ikiye bölünmüş olan sınıfına hem de kamuoyuna gerçekleri gösterebilmek için Taner’le yüzleşmeye karar verir. Ortalığın iyiden iyiye karışacağını anladığımız dizinin 7. bölüm fragmanında Taner ve Akif Hoca’nın yüzleştiğini görüyoruz. Taner Hoca elindeki telefondan bir video açarak Rüya’nın anası  bulunduğunu iddia eden bir kadının kızımı Akif Hoca öldürdü söylediği videoyu izletiyor. Buluşma anını koridor kameralarından canlı olarak öğrencilere izleten Akif Hoca kendini iyi mi savunacak?  Rüya’nın ölümüne Akif Hoca mı sebep oldu? Taner’in izlettiği videodaki kadın hakikaten Rüya’nın anası mi? Tüm bu soruların cevapları bu akşam 20:00’da Fox TV kanalında olacak.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir