Televizyon

FOX Tv dizisi Öğretmen final yapma sebebi ne ?

FOX TV’de geçen sezona iddialı bir giriş açıklayan Öğretmen dizisi, salgın sonrasında reytinglerde büyük düşüş yaşadı. Yeni sezonda Pazar günü gösterime giren dizi, yeni sezonda seyirciden beklediği ilgiyi göremeyince final sonucu aldı.

Öğretmen dizisi neden final yapıyor?

İlk sezonunda Çarşamba günleri gösterime giren Öğretmen dizisi, değişik formatı ve oyuncu ekibiyle dikkatleri üstüne toplamıştı. Salgın sonrasında kalmış olduğu yerden devam eden dizi ilk sezonda olduğu reytingleri ikinci sezonda koruyamadı. 18 Ekim Pazar günü gösterime giren son kısmı ile 2.9 total reyting oranı ile adeta dibi gören dizi için kanal ve yapım ekibi final sonucu aldı.

FOX Tv dizisi Öğretmen final yapma sebebi ne ?

Öğretmen dizisinin gösterim günü değiştirilmesine karşın sezonda fazla tutunamadı. Final sebebinin en büyük etkenlerinden biri de dizinin aksiyon sahneleriyle dolu olması ama izleyicinin bu sahneleri bağdaştıramamasından kaynaklanıyor. Birçok sevenleri diziyi anlamadığı için izlemekten vazgeçmiş durumdaydı. Bunun yanında Pazar günü gösterime giren Savaşçı dizisinin yerini almış olması da büyük bir etken olarak görülüyor.

Öğretmen dizisi 8 Kasım Pazar günü yayınlanacak 9.kısmı ile ekran serüvenini tamamlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu