Televizyon

FOX TV dizisi Öğretmen Ne Zaman Final Yapıyor?

Öğretmen dizisi bu akşam saat 20.00 de Fox TV kanalında seyircisi ile buluşacak.  İdealist bir öğretmeni konu alan dizi Fox Tv televizyonunun en oldukca izlenen dizileri arasındaydı.  Beğeni ile izlenen Öğretmen dizisi hakkında çıkan haberler seyircisini üzdü. Pandemi döneminde diziye verilen aradan sonrasında yeni sezonda yeniden çekimlerine başlandı. Fakat Öğretmen dizisi reytinglerde önceki başarısını gösteremediği gözlendi. Öğretmen dizisi bitecek mi? Dizi ekranlara veda mı edecek? Öğretmen dizisi ne vakit final yapıyor? Öğretmen bitiyor mu? soruları izleyenler üzerinde araştıran sorular oldu. Merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizler için araştırdık.

öğretmen dizisi

FOX TV dizisi Öğretmen Ne Zaman Final Yapıyor?

Fox Tv kanalında yayın hayatına başlayan Öğretmen dizisi 9. bölümünde final yapıyor. Geçtiğimiz süre Fox Tv kanalında reyting rekorları kıran dizi, yeni sezonda aynı başarıyı gösteremedi. İlk yayınlandığı süre olduğu reyting  başarısını , bu süre gösteremeyince ; dizi final yapma sonucu aldı.

MED Yapım-MF Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Koray Kerimoğlu yapıyor. İlker Kaleli, Ceren Moray ile Afra Saraçoğlu’ nun başrollerini oynuyor. Sen Çal Kapımı dizisini reytinglerini etkilememek adına, Öğretmen Dizisi Pazar günü yayınlanmaya başlamıştı.

öğretmen final yapıyor

Öğretmen Dizisi Bitiyor mu?

Fox Tv televizyonunda yayın hayatına başlayan Öğretmen dizisi bitiyor. Japon yapımı Hiragi’s Homeroom’dan uyarlanan dizinin orijinali 10 bölüm olarak yayınlanmıştı. Öğretmen dizisinin 36 bölüm süreceği, 2021’de ekranlara veda edeceği planlanıyordu. Fakat dizi reyting savaşına yenik düşerek final sonucu aldı. Öğretmen dizisi son bölümüyle Total reyting grubunda ilk 10’a giremezken, AB’de ise 7. sırada yer alabildi.

Öğretmen dizisi, İdealist bir öğretmenin çok alışılmadık bir yolla öğrencilerine ders verme hikayesi anlatılıyor. Fizik öğretmeni Akif Erdem’in yaşam öyküsünü konu alan Öğretmen dizisinin final sonucu alması sevenleri kitlesini  hayal kırıklığına uğrattı.

arif hocaÖğretmen bu akşam saat 20. 00’de yeni kısmı ile Fox TV kanalında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu