Televizyon

FOX TV dizisi Savaşçı final mi yapıyor?

Limon Film yapımcılığında 5. sezonuyla ekranlara yer almaya hazırlanan ve tüm sezonlarda reytinglerde ilk sırada yer almayı başaran Savaşçı dizisi final sonucu almaya hazırlanıyor. Savaşçı dizisi başrolü Berk Oktay, Murat Serezli ile Sarp Levendoğlu menajerliğinde 2020 – 2021 sezonunda rol alabilmek için yeni yapımlarla görüşme hayata geçirmeye başladı.

FOX TV dizisi Savaşçı final mi yapıyor

Fazlaca sayıda yapımcı Berk Oktay, Murat Serezli ile Sarp Levendoğlu’na bazı senaryoları ulaştırdı. Savaşçı’nın devam etmesi beklenmekteyken yapımcının planlarına uymaması sebebiyle işlerin karıştığı aktarılıyor. Dizi oyuncularının yapımcının teklifini kabul etmediği ve bu koşullar altında diziye devam etmek istemediği öğrenildi.

Eskişehir ve Ankara’da çekimleri meydana getirilen Savaşçı dizisinde kimsenin ücret indirimine gitmek istemediği aktarılıyor. Limon Film’in ise bu koşullar altında dizinin devam edemeyeceğini ve her insanın fedakarlık yapması icap ettiğini belirtmesine karşın oyuncular gelirlerini tam olarak alamadıklarını belirterek yapımcıya rest çektiler.

Limon Film Savaşçı dizisine veda edecek

Limon Film’in blöf yapmış olduğu belirtilse de Savaşçı dizisinin yüksek oyuncu maliyetleri sebebiyle ekranlara veda edeceği aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu