Televizyon

FOX TV dizisi Savaşçı Ne Zaman Yayına Girecek ?

Fox TV Televizyonunun beğenilen dizisi Savaşçı seyircilerini hüsrana uğrattı, Pazar akşamı gösterim saatinde yayınlanmadı. Savaşçı dizisinin gösterim saatinde Öğretmen dizisinin yayınlanması izleyicini aklına haklı sorular getirdi. 25 Ekim 2020 Pazar Savaşçı sebep yok? Savaşçı dizisi sebep yayınlanmıyor? Sevilen dizinin sevenleri kitlesi tarafınca dört gözle beklenen Savaşçı bitti mi? Sevilen dizinin devam edip etmeyeceği merak konusu. Sevilen dizinin gösterim günü ve saati ile ilgili bilgiler açıklayan sevenleri, dizi ile ilgili gelecek haberleri  bekliyor. Savaşçı ne süre başlamış olacak? Savaşçı bitti mi yoksa devam mı edecek? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını sizler için araştırdık. İşte ayrıntılar.savaşçı

FOX TV dizisi Savaşçı Ne Zaman Yayına Girecek ?

Nefes soluğa izlenen Savaşçı dizisi ile ilgili olarak gazeteci Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabında bir paylaşımda bulunmuş oldu. Altuntaş; Savaşçı dizisinin yapımını gerçekleştiren Limon Film’in sahibi Hayri Aslan’dan olduğu bilgiye dayanarak  Savaşçı dizisinin çekimlerinin yedi gün sonrasında başlamış olacağı müjdesini verdi.

Dört sezondur ilgi ile izlenen Savaşçı dizisinin başrollerinden Berk Oktay, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından açıklamada bulunmuştu. Berk Oktay, yapmış olduğu açıklamada:

“İzleyicilerimizden katılan yoğun, haklı sorular üstüne bizlere 99 bölüm süresince zirvede tutan seyircimize saygımdan dolayı bir bilgi yapma gereği duydum. Savaşçı adlı dizimiz biz dizi oyuncularının da boyunu aşan bazı durumlardan dolayı bir belirsizlik sürecinde. Kendi adıma ve tüm oyuncu dostlarım adına her birimizin elimizi koyduğumuzu ve sizlerle dizimizi buluşturmak için bizlerinde sabırsızlandığını söylemek isterim. Verdiğiniz destek, sabır ve hoşgörünüz için teşekkür ederim… Saygılar.”

İfadelerini kullandı. Bu paylaşım dizi ile ilgili soruları cevaplamaya kafi olmamıştı.

savaşçı başlıyor

Savaşçı Bitti mi Yoksa Devam Edecek mi?

Savaşçı dizisi ile ilgili katılan açıklamalar doğrultusunda dizi devam edecek. Yeni bölümlerinin gelecek günlerde çekilmeye başlanacağı haberi izleyiciyi heyecanlandırdı. Yeni bölümleri heyecanla beklenen dizi bakalım hangi günde, hangi saatte Fox TV kanalında yerini alacak? Savaşçı dizisi ile ilgili tüm haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

savaşçı yeni bölüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu