Televizyon

FOX TV dizisi Savaşçı yayından kaldırıldı mı?

FOX TV dizisi Savaşçı yayından kaldırıldı mı?

Pazar günü Savaşçı dizisi neden yok ve yeni kısmı ne vakit başlamış olacak? Sorularınıza derhal yanıt verelim. Savaşçı dizisi stokta ki bölümleri kalmadığı için dizinin yeni bölümleri görünmeyecek. 4 Ekim Pazar günü Savaşçı dizisi yerine Yedinci Koğuştaki Mucize filmi yayınlanacak ve Öğretmen dizisi 11 Ekim 2020 Pazar günü gösterime girecek. “Savaşçı” dizisinin yeni kısmı şimdilik başlamayacak.

Savaşçı Dizisi Niçin Yok Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

4 ve 11 Ekim’de yayınlanmayan Savaşçı dizisi gösterime sebep başlamadı? Sevilen dizinin yeni bölümleri filme alınmadığı için yeni sezonda çekimler asla başlamadı diyebiliriz. Erkek oyuncular ve Limon film arasındaki görüşmeler devam etmektedir. Savaşçı dizisi yeni bölümleri ne zaman yayımlanacak? Sual şu ki dizinin yeni bölümünün Ekim ayı sonuna kadar başlamayabileceğini söyleyebiliriz.

Savaşçı Dizisi Yeni Bölüm Olmayacak

Normal şartlar altında “Savaşçı” dizisi 100. bölümünü 4 Ekim Pazar günü yayınlayacak. Ama herhangi bir çekim vakası olmaması sebebiyle dizinin gösterim tarihinde gecikme oldu. Savaşçı’nın 100. kısmı Ekim ayı sonunda piyasaya çıkabilir.

Savaşçı Dizisi 100. Bölüm 25 Ekim 2020 de Yayınlanabilir

Kati olmamakla beraber Warrior Series 100. kısmı Fox TV‘de 25 Ekim 2020’de televizyonlarda olabilir. Bu sırada, Öğretmen dizisini yerine geçici olaraktan Pazar gününe taşınmıştır. Dizi için daha yer yok. Ama Öğretmen dizisi kısa olabilir. Bu sebeple Savaşçı dizisi oyuncu ekibi ile mutabakata varılır ve çekimler başlarsa, yüzüncü bölümden itibaren Pazar günü televizyonlarda gösterime girebilir.

Savaşçı Dizisi Neden Yok?

Savaşçı dizisinde yığın kısmı geçen hafta bitti. Bu sebeple dizinin yeni kısmı Pazar günü yayınlanmadı. Limon film tüm oyuncularını ikna etmek için uğraşıyor. Bu yüzden Savaşçı dizisi birkaç hafta içinde çıkmayacağını söylüyoruz.

11 Ekim 2020 Savaşçı Dizisi Neden Yok?

4 Ekim’de yayınlanmayan “Savaşçı” dizisi gelecek hafta yayınlanmayacak. 11 Ekim’deki “Savaşçı” dizisi yerine Pazar günü “Öğretmen” adlı bir takım başlamış olacak. Bununla birlikte dizi ekibini ikna edecek ve yeni dönem çekimlerine başlamış olacak. Bu dizinin finalle biten dizinin yerini almak suretiyle Ekim ayı sonunda başlaması olası. Geçtiğimiz aylarda dizi koronavirüs sebebiyle ekranlara gelmedi.

11-18 Ekim 2020 Savaşçı Dizisi Var mı Yok mu?

Warrior serisinin yeni bölümlerinin çekimleri konusunda Limon Film ile oyuncular içinde sıkı bir antak kalma var. Bildiğiniz benzer biçimde son yıllarda oyuncular uzun süre para alamadıkları için dizi çekimlerinde yer almadılar. Bu sorunların yine yaşanmaması için oyuncular peşin para talep ettiler ve Limon film’in yapımcısı paranın çekimin başlangıcında ödeneceğini güvence etti. Tüm oyuncular aynı fikirde olursa çekimler bu hafta başlamış olacak. Yeni dönem çekimlerinin 25 Ekim’de yeni bölümüyle Eskişehir’de devam etmesi planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu