Televizyon

FOX TV dizisi Yasak Elma Final mi Yapacak ? Oyuncular ayrılıyor

FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma’da peş peşe ayrılıklar yaşanmaya başladı. 5 isim kadrodan ayrıldı. Vedalar hakkında konuşan başrol  oyuncularından biri Şevval Sam ise “Bizler de son dakika öğrendik” dedi. Dizi kadrosundan ayrılan 5 oyuncunun ardından izleyici  Yasak Elma Final mi Yapacak? sorusuna cevap aramaya başladı. Sizler için araştırdığımız haberimizin detayları yazımızda.

blank

FOX TV dizisi Yasak Elma Final mi Yapacak ? Oyuncular ayrılıyor

 Yasak elma dizisinde başrol, Talat Bulut’un ölerek diziden ayrılacağı yönündeki iddiaların  konuşulmasının ardından 4 isimle daha yolların ayrılacağı iddiaları gündeme gelmişti. Talat Bulut, Barış Kılıç, Gökhan Alkan, Buse  Kahraman ve Doğaç Yıldız’ın veda edeceği yönündeki iddiaların konuşulduğu dizinin ‘Ender’i Şevval Sam konuyla ilgili sessizliğini bozdu. muhabirin “proje gereğimi, yoksa içeride bir anlaşmazlık mı var?” sorusuna Şevval Sam “bizim çok tatlı bir set ortamımız var, her şeye rağmen herkes profesyonelce işini yaptı” dedi. Özellikle kadınların çok iyi anlaştığına dikkat çeken oyuncu ayrılıkların yapımcı Fatih Aksoy ve senaristler tarafından açıklandığını ve kendilerinin de son dakika öğrendiğini söyledi. Şevval Sam daha fazla ayrıntı vermeden arabasına binerek uzaklaştı.

blank

 Yasak Elma Dizisinden 5 Oyuncu Ayrılıyor! Yasak Elma Final mi Yapacak?

  Diziden ayrılan oyuncular, Talat Bulut, Gökhan Alkan, Buse Kahraman, Barış Kılıç, Doğaç Yıldız’dır. Bu haberlerin üzerine acaba yasak elma dizisi final mi yapacak diyen izleyici için tatmin edici bir cevap henüz Fatih Aksoy ve senaristler tarafından verilmemiştir. Bu kadar ayrılık üzerine çok fazla dedikodu dönse de netleşmediği için şimdilik Yasak elma, final yapıyor diyemeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu