Televizyon

FOX TV dizisi Yemin Kumru karakteri gerçekte kimdir?

3. sezonu ile sevenleri karşısına çıkan Yemin dizisinde Kumru karakteri izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Narin’in ufak kardeşi olan Kumru karakterine canlandıracak olan isim Elif Özkul olurken, diziye yeni giren karakterler içinde oldukça beğenilen karakterlerden biri de Kumru oldu.

Yemin Kumru kimdir?

Projede Münevver’in ufak kızı olan Kumru, Narin’in de kardeşidir. Kıskanç ve zararlı bir karakteri bulunan Kumru ablası Narin’i sevmemektedir. Münevver kocası öldükten sonrasında Narin’i terk edip yeni biriyle evliliğe ilk adımını atmıştır. Anası ile beraber olan Kumru Narin ile sonradan tanışır. Münevver yapmış olduğu hatanın farkına vararak seneler sonrasında kızı Narin’in karşısına çıkmak ister.

Narin ile karşılaşamayan Münevver bu durumdan dolayı Kumru’ya iyi davranmamıştır. Kumru’yu Narin diyerek seven Münevver bu yüzden Kumru’yu da kendinden soğutmuştur. Bu şekilde büyüyen Kumru ablasından nefret etmektedir. Ablasını bulup yanına katılan Kumru, ablası Narin’den intikam alarak kendini rahatlatmak istemektedir.

Elif Özkul kimdir?

1988 Erzurum doğumlu olan güzel ve yetenekli oyuncu Elif Özkul, İstanbul Üniversitesi İşletme Kısmı mezun olmuştur. İş hayatına spiker olarak başlamış olan Özkul, Habertürk kanalında haber spikerliği yapmıştır.

Show TV’de magazin sunuculuğu da açıklayan Elif Özkul, sunuculuk alanından dizi hayatına katıldı olmuştur. İlk olarak Payitaht Abdülhamit dizisinde kendisine rol gören güzel ve yetenekli oyuncu, son olarak Yemin dizisinin ekibine iştirak etmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu