Televizyon

FOX TV dizisi Zümrüdüanka Nerede Çekiliyor?

Fox Tv televizyonunda geçtiğimiz süre çok sevilen Zümrüdüanka dizisi 12 Eylül Cumartesi günü ara verdiği yerden tekrardan çekimlerine başlamıştı. Başrolünü Ali Navruz ve Alina Boz’un paylaşmış olduğu Zümrüdüanka dizinin çekim bölgeleri il ve ilçeleri dizinin sevenleri tarafınca merakla beklemeye başladı. başladı. Bu akşam (24.10.2020) yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Zümrüdüanka dizisi nerde çekiliyor? Geçim bölgeleri il ve ilçeleri  nedir? gelin birlikte bakalım.

Zümrüdüanka Dizisi Nerde Çekiliyor?

blank

Fox TV’nin beğenilen dizisi Zümrüdüanka, İç Anadolu’nun turistlik mekanları arasında önemli yere sahip olan Nevşehir’de çekiliyor.

Zümrüdüanka Çekim Bölgeleri İl ve İlçe Neresidir?

blank

Zümrüdüanka dizisi, Nevşehir’in göz bebeği olan Ürgüp’e bağlı Karağandere Mahallesinde çekimleri yapılıyor. Zümrüdüanka dizisinin Demirkan Konağı olarak malum konak, Mustafapaşa köyünde kullanılıyor.

Zümrüdüanka Dizisi Demirkan Konağı

Zümrüdüanka Dizisi 15. Bölüm Özeti

blank

Serhat ve Zümrüt’ü rahat bırakmayan Abbas, en sonucunda hapse girmiştir. Zümrüt içten içe Serhat’a olan öfkesi ile ona refah vermek istemese de, onu hala seviyordur. Cihan, Zümrüt’ün babasını aramaya başladığını öğrenir öğrenmez Zümrüt’e yardım etmeye adım atar ama bilincinde olmadan tehlikeye doğru ilerliyorlardır. Serhat ise bu tehlikeyi öğrenir ve Zümrüt için kendini ateşe atar. Deniz, Zümrüt’ü aralarından çıkarmak için türlü planlar kurmaktadır fakat bu planlar işe yaramaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu