Televizyon

Fox TV dizisi Zümrüdüanka oyuncu kadrosu

Fox TV kanalında yayınlanacak olan yeni dizi Zümrüdüanka’nın fragmanları yayınlanmaya başladı. Projede Alp Navruz ve Ceren Yılmaz başrolleri paylaşırken, dizinin oyuncu ekibi da çok merak edildi.

Zümrüdüanka oyuncu ekibi

Serhat Demirkan (Alp Navruz)

20’li yaşlarının sonunda olan Serhat, Nevşehir’in en varlıklı ailelerinden birinin büyük torunudur. Minik yaşta anne ve babasını yitirmiş olan Serhat’ı, amcası Adil Demirkan kendi oğlu benzer biçimde yetiştirdi. Çalışkan, azimli bir delikanlı olan genç mühendis olduktan sonrasında vatani görevini icra için Suriye’ye gider ve şehit haberi gelir.

Zümrüt Kuloğlu (Ceren Yılmaz)

20’li yaşlarda bir genç kız olan Zümrüt, Kuloğlu ailesinin en büyük kız evladıdır. Minik bir mahallede yaşayan, düşünceli, onurlu bir kızdır. Zümrüt Demirkan’ların holdinginde çalışmasına karşın geçim sıkıntısı çekmektedir. Büyük bir sırrı olan bu genç kız, sırrı ile beraber zor bir hayat yaşamaktadır.

Abbas Demirkan (Selim Bayraktar)

Ailenin tek varisi ve reisi olan Abbas Demirkan’ın, 2 evladı vardır. Kardeşi ile bir türlü anlaşamayan ve sevgi eksikliği ile büyümüş biridir.

Saniye Arsoy (Sebahat Kumaş)

Saniye, 20’li yaşlarındadır ve Demirkan Tüm ortaklık’in çalışanlarından biridir. Tüm yaşamını kardeşi Oya’ya adamıştır.

Azimet Demirkan (Ayten Uncuoğlu)

Azimet Demirkan, Demirkan ailesinin en yaşlısı ve ailenin annesidir. Tüm ailenin saygı gösterdiği, aileyi bir arada tutan, gelenekçi bir hanımdır. Azimet hanım önceden evlat acısı çekmiştir ve oğlundan geriye kalan torunu Serhat’a fazlaca düşkündür.

Ülfet Kuloğlu (Hatice Aslan)

Zümrüt’ün anası ve 40’lı yaşlarda olan Ülfet Kuloğlu, yaşamı süresince hep yoksulluk ve sefalet çekmiş bir hanımdır. Hayat onu çıkarcı biri haline getirmiş ve hırsları için yaşamaya adım atmıştır. Kızlarını sefil yaşamdan kurtulmak için bir anahtar olarak görmüş ve sonunda amacına ulaşmıştır.

Rüstem Kuloğlu (Serhat Özcan)

Zümrüt’ün babasıdır. Yufka yürekli, naif bir adam olan Rüstem, Demirkan Tüm ortaklık’in kum ocaklarında ağır bir iş kazası geçirmiş ve sakat kalmıştır. Para kazanamadığı için karısı tarafınca hor görülmüş ve kızı Zümrüt’ün eline bakan biri haline gelmiştir.

Meliha Kuloğlu (Miray Akay)

Zümrüt’ün kardeşi Meliha 18 yaşındadır. Buluğluk dönemindedir ve okul umurunda değildir. Anası Ülfet’e benzeyen tutkulu, çıkarcı bir gençtir.

Ömer Lütfi Bakırcı (Gökhan Bekletenler)

Adil’in sağ koludur. Çalışkan, dürüst ve işine bağlı bir adamdır. Abbas Demirkan onun bu şirkette olmasından çok rahatsızdır.  Tüm ortaklık ile ilgili mevzularda Ömer’in Adil’i doldurduğunu düşünmektedir.

Songül Kuloğlu (Ebrar Baba)

Songül, 6 yaşındadır ve Zümrüt’ün ufak kardeşidir. Ablalarının evden gitmesinden sonrasında içine kapanan Songül, günlerce asla konuşmadı.

Suhandan Demirkan (Pelin Abay)

Latif Demirkan (Barış Küçükgüler)

Nevcihan Demirkan (Elif Çakman)

Adil Demirkan (Umut Karadağ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu