FOX TV Dizisinde Mucize Doktor Tolga Kimdir? Gerçek Adı ne?

blank

FOX TV Dizisinde Mucize Doktor Tolga Kimdir? Gerçek Adı ne? Perşembe günleri Fox TV kanalında seyircisi ile buluşan Mucize Doktor dizisi her bölümde konuk oyunculara yer vermeye devam ediyor. Mucize Doktor dizisinin gösterilen 34. Bölüm fragmanında gördüğümüz durakta bekleyen çocuk kimdir? Mucize Doktor Tolga karakterini canlandıran Mehmet Ezel Örneksiz kimdir? Gelin beraber öğrenelim. Mucize Doktor Durakta Bekleyen Çocuk Kimdir? Mucize Doktor Tolga kim gerçek adı ne?

Mucize Doktor Durakta Bekleyen Çocuk Tolga Kimdir?blank

Pendik durağında babasını bekleyen Dolunay, bu akşam 34. bölümde karşımıza çıkacak. Mucize Doktor dizisinin fragmanında babası feci bir kaza geçiren ve kendisi durakta bekleyen down sendomlu Tolga izleyicilerin çok dikkatini çekmişti. Hastaneye kaldırılan babasının “Doktor bey oğlumu almamız lazım. Pendik’teki durakta beni bekliyor. Down sendromu var benim oğlumun. Kimsemiz yok oldukça korkuyordur şimdi o” diyerek bahsetmiş olduğu; gözlüklü, sarı uzun saçlı bu sevecen çocuk  Dolunay, kaç bölüm ekranlarda kalacak onu seyredip hep beraber göreceğiz.

Mucize Doktor Tolga Canlandıran Mehmet Ezel Özgün Kimdir?blank

Mehmet Ezel Özgün, 12 yaşlarında Down Sendromlu bir oyuncudur. Daha ilkin Çiçero sinema filmi rol alan ve seyircilerinden tam not alan Mehmet Ezel Özgün, 18 Mayıs’ta ailesinin yönettiği instagram hesabından kendi doğum gününü kutlamış ve bir fazlaca meşhur isimlerden de kutlama videosu almış. Mucize Doktor’un başrol oyuncusu Taner Ölmez’in canlandırdığı Ali Vefa’nın da Otizm ve Savant Sendromu bulunduğunu bildiğimiz projede, farkındalık yaratacak bir bölüm daha bizleri bekliyor. İzlemek isteyenler için yeni bölüm bu akşam 20:00’da Fox TV kanalında.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir