Televizyon

Fox TV Kefaret Dizisi oyuncuları ve dizi konusu?

Fox TV’nin yeni dizisi Kefaret ile ilgili yeni gelişmeler olmaya devam ediyor. Son olarak dizinin en mühim karakterlerinden önde gelen Zeynep’i kimin canlandıracağı belli oldu. Deneyimli ve güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay Kefaret dizisinde Zeynep karakterine yaşam verecek.

Nurgül Yeşilçay Kimdir?

Nurgül Yeşilçay 1976 senesinde dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan deneyimli oyuncu önceleri pek oldukca değişik yapımda yer almış, bu yapımlarda gösterdiği başarıya ulaşmış performanslar ile izleyicilerin beğenmiş olduğu adlar arasına girmiştir. Son olarak güzel oyuncu Yeşilçay, Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli isminde kitabından uyarlanan Kefaret dizisinde boy gösterecek.

Meydana getirilen açıklamalara bakılırsa Kefaret dizisinin çekimleri yakın bir tarihte İstanbul’da başlamış olacak. Yurdaer Okur ve Mert Fırat’ın da başrollerde olacağı dizide Nurgül Yeşilçay da Zeynep karakterini canlandıracak. Zeynep karakteri dizide hususi bir okul kapsamında müzik öğretmenliği yapan ve bununla beraber iki çocuğa annelik icra eden bir karakter olacak karşımıza çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu