Televizyon

FOX TV Mucize Doktor 35. Bölüm Fragmanı | Tanıtımı

Her Perşembe akşamı Fox TV kanalının en beğenilen dizileri içinde yer alan reyting rekortmeni Mucize Doktor dizisi, otizmli doktor Ali Vefa’nın hikayesi ile bizleri buluşturmaya devam ediyor. Ali Vefa’yı canlandıran Taner Ölmezin yanı sıra projede Refa Özcan ve Ferman Eryiğit benzer biçimde beğenilen, usta adlar da yer ediniyor. Mucize Doktor dizisinin bu akşam (22.10.2020) yayımlanan 34. bölümün arkasından, 29 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan 35. bölümü merakla beklemeye başladı. başladı. Mucize Doktor 29 Ekim 35. bölüm fragmanı gösterildi mi? Yeni bölüm tanıtımında bizleri neler bekliyor? şeklinde sorular henüz şimdiden sorulmaya başladı. Gelin haberimizin devamında Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm detaylarına göz atalım.

Mucize Doktor 35. bölüm fragmanı

Fox TV ekranlarında bu akşam Mucize Doktor dizisinin 34. son kısmı ekrana geldi. Mucize Doktor dizisinin 35. yeni bölümü 29 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’da izleyici ile buluşacak daha tanıtım fragmanı yayınlanmadı.

BENİM ADIM MELEK 34. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ferda’nın babası Adil Hoca’ya ağıza alınmayacak şeyler söylemi, hakaretler etmesi Adil Hoca’yı oldukça öfkelendirmiş ve bilincinde olmadan felci elini öfkesi yardımıyla hareket ettirmiştir. Ferda’nın tek amacı ise bu dur…

Mucize Doktor Dizisi Konusu Nedir?

Good Doctor isminde olan Kore dizisinden uyarlanan ve Türkiye televizyonlarına benzer bir senaryonun Türkçeleştirilmiş versiyonu ile gelen Türk dizisidir. Başrolde olan Ali Vefa karakteri, hem Savant Sendromu hem de Otizm Sendromu yaşayan bir karakterdir. Köy yerinde yaşayan Ali Vefa, yaşamış olduğu sıhhat problemi sebebi ile babası ve çevresi tarafından hor görülen, bilhassa de babasından görmüş olduğu sertlik sebebi ile içine kapanık ve bu süreçte ağabeyini yitirmiştir. Ali Vefa’nın durumunu gören ve onu yetiştirmek için büyük çaba sarf eden Doktor Adil Bey, onu yanına alır. Uzun seneler süresince Ağabeyi benzer biçimde evlatları iyi etmek ve insanların ölmesini engellemek için eğitim alan Ali, artık bir doktordur ve Adil Hoca’nın önerisi ile beraber hastanede iş başı yapar. Bu dakikadan ardından yaşanmış olan trajediler, mükemmel tanı ve tedaviler, aşk ve henüz fazla konu, Ali Vefa’nın başından geçecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu