Televizyon

Fox TV yarışma programı Hepsi Benim yarışması başvuru formu

Hepsi Benim Yarışması Başvuru Formu, Nasıl Katılırım?

Hepsi Benim Programı Fox TV ekranında görüntülenecek. Çağla Şikel‘in sunmuş olduğu yarışma programı müracaat formuna resmi Fox TV internet adresinden erişebilirsiniz. Hepsi Benim yarışma müracaat formunda bazı sorular sorulacak ve kişisel bilgiler vermeniz istenecektir. Müracaat formundaki soruları doğru cevapladıysanız, müracaat formunu iletmeniz halinde başvurunuz kabul edilecek ve en kısa sürede yarışmaya katılacaksınız.

Hepsi Benim müracaat formunda fotoğrafınızı, adınızı, soyadınızı, kimlik bilgilerinizi ve kontakt bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Başkalarıyla rekabet etmekten hoşlanır mısınız, harcamalarınızı başkalarıyla tartışıyor musunuz? Satın almış olduğunuz en pahalı ürün, ürünün fiyatı ya da kalitesi mi önceden önemlidir, almak istediğiniz fakat alamadığınız bir ürün var mı, Ekip arkadaşınızı tanımlayın, hayalleriniz, Hayatınızı değişiklik yapmak istiyor musunuz? Benzer biçimde soruları cevaplayıp müracaat formunu gönderdiyseniz yakında televizyonlarda olmuş olursunuz.

Hepsi Benim Yarışması Formatı, Hepsi Benim Nasıl Bir Yarışma

Çağla Şikel’in ev sahipliği yapacağı Hepsi Benim yarışması için müracaat formu ile ilgili detayları sizlerle paylaşacağız. Hepsi Benim programı Fox TV’de oynanacak. Provizyon Medya tarafınca meydana getirilen Hepsi Benim yarışması Hepsiburada sponsorluğu eşliğinde gösterildi. İlk tanıtım fragmanında her insanın merakını çeken Hepsi Benim yarışmasında ürün ve aksesuarların fiyatlarının tahmin edilmesi istendi.

Yarışma planında yaşamın derhal her alanında kullanılan ürünlerin fiyatlarını tahmin ederek katılımcılardan ürünlerin fiyatlarını bulmalarını isteyen programda doğru tahminlerde bulunan kişiler rakiplerini geride bırakarak kazanacaktır. Her bölüm, dinamik ve keyifli bir yarışma planı olan Hepsi Benim yarışmasının beş ayrı aşamasından oluşacak ve çiftin son aşamadaki başarı göstermiş yarışması onlara büyük ödülü kazandıracak. Katılımcılar, şaşırtıcı etaplar ve ödüllerle çok keyifli bir yarışma olacak.

Hepsi Benim Yarışması Büyük Ödül Nedir?

Hepsi Benim yarışma programındaki büyük ödül nedir? Hepsiburada armağan çeki, Hepsi Benim yarışmasının tüm aşamalarını tamamlayan ve öteki rakiplerini geride bırakan yarışmacıların büyük ödülüdür. Yakında bir armağan çeki limiti açıklayacağız. Büyük ödül hepinizi memnun edecek. Hepsi Benim Fox TV ve Hepsiburada platformunda yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu