FOX TV yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Kimler?

zuhal topal

Fox Tv’nin beğenilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada hafta içi her gün saat 16.00’da ekranlara geliyor. İlgi ile izlenen lezzet yarışması her hafta yeni yarışmacıları ile evlerimize konuk oluyor. Zuhal Topal’ın keyifli sunumu ile seyircisini ekranlara bağlayan programda bu hafta kimler yarışacak? 26-30 Ekim Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları kimler? Merak ettiğiniz yarışmacıları sizler için araştırdık.

zuhal topal

26-30 Ekim Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Kimler?

Bu hafta çekimleri Eskişehir’de devam eden Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının yeni yarışmacıları ;

Pazartesi: Eda Hanım ve gelini Seçil

Salı: Sevtap Hanım ve gelini Meryem

Çarşamba: Kevser Hanım ve gelini Derya

Perşembe: Hatice Hanım ve gelini Elmas

Cuma: Zeynep Hanım ve gelini Sevgi Nur

Beğenilen yarışma programı keyifli olmasıyla birlikte heyecanlı bir haftaya önceden başladı. Tartışmalı anların da yaşandığı beğenilen yarışma programı seyircileri ekranlara kilitliyor.

Her hafta bir gelin, kendi belirlediği menü ile kayınvalidelere, hazırladığı sofrada hünerlerini sergiliyor. Günün sonunda kaynanaların verdiği puanlar gelini ya ödüle yaklaştırıyor ya da ödülden uzaklaştırıyor. Haftanın son günü açıklanan değerlendirmede en yüksek puanı toplayan gelin, büyük ödül olan 15.000 TL kazanıyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Geçen Hafta Kim Birinci Oldu?

Fox Tv kanalının beğenilen lezzet yarışması Zuhal Topal’la Sofrada, her hafta bir yarışmacısına 15.000 TL ödül veriyor. Ödülü kazanmak isteyen kayınvalideler, gelinlerin yapmış olduğu yiyeceklere acımasız eleştiriler getirerek gerilmiş anların yaşanmasına da sebep oluyorlar.

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında geçen haftanın en yüksek oyunu alıp 15.000 TL ödülün sahibi olan yarışmacı Aysun Hanım oldu. Geçen Haftanın puan tablosu ise şöyleydi:

Aysun Hanım 35 puan

Hülya Hanım 31 puan

Gamze hanım 26 puan

Emine Hanım 26 puan

İnci Hanım 26 puan

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir