Magazin

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun aşkı bitti

2020 yılının sonlarına doğru magazin yaşamına bomba benzer biçimde düşen Gonca Vuslateri ile Hakan Altun aşkının bittiği iddia edildi. Vuslateri’nin son paylaşımına yazdıkları ayrılık mesajı olarak yorumlandı. Hakan Altun ilişkilerinde kriz çıktığını doğruladı.

İKİLİNİN AŞKLARI KISA SÜRDÜ

Geçen ay sanatçı Hakan Altun ile aşk yaşadığını itiraf eden oyuncu Gonca Vuslateri, “Oldukça mutluyuz” açıklamasını yapmıştı. Meşhur çiftin aşkları kısa sürdü.

YENİ YILI GÖREMEDEN BİTTİ

Gonca Vuslateri ile Hakan Altun ilişkisi yeni yılı göremeden bitti. Çift, Magazin D’nin iddiasına bakılırsa yollarını ayırdı.

İÇ ÇAMAŞIRLI POZ, AYRILIK İDDİALARINI GÜÇLENDİRDİ

Gonca Vuslateri’nin iç çamaşırlarıyla verdiği son pozdaki notu da ayrılık mesajı olarak yorumlandı.

GONCA’DAN UZUNCA BİR MESAJ

Vuslateri paylaşımına şunları yazdı: “Arkasından ağlanacak ne var ise ömrümüzde,Yine doğuşun sırrı gülümseyen bir yüzde,Uykusuz geceleri içten kemiren hüzün,Bin azabın çarkında gerilmiş ağaran gün;Öpüşler, gözyaşları, vaitler ve hicranlar;O derin sükutların aydınlattığı anlarBir sonsuz uçurumda uyanmış benzer biçimde birdenSazlar sustuktan sonrasında duyulan nağmelerden;Doldurur asla durmadan uzattığı bu tası,Gül, ey bir âna sığmış ebediyet rüyası!Gül dimdik bu sefer.Kırık bir uddan kovulan Bölme, evsizlere kapı açan meydandır artık.Ve gül şahididir edebiyatın.Bazı şarkılara adını vermiştir sadeceRuhu sadakadır gönül fakirlerine.Slm olsun Tanpınar.”Meşhur oyuncunun bu paylaşımının altına “Ayrıldınız mı” yorumları yağdı.

HAKAN ALTUN: KRİZ ÇIKTI

UçanKuş TV’nin Hakan Altun cephesinden ulaşmış olduğu bilgiye bakılırsa çiftin ilişkilerinde kriz yaşandı. Dün gece Hakan Altun yakın çevresine resmi olarak ayrıldıklarını söylemiş oldu. Yaşanmış olan bu kriz evlilik haberleri yüzünden çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu