Televizyon

Gönül Dağı 120. bölüm fragmanı interneti salladı: Fragman büyük ilgi gördü

Her Cumartesi TRT 1’de yayınlanan sevilen dizi Gönül Dağı’nın 120. bölümü için heyecan dolu yeni bir fragman yayınlandı. Taner ve Selma’nın başı yine beladan kurtulmuyor. Yeni bölümde neler olacağı merak konusu.

Gönül Dağı, izleyicinin gönlünü etkileyici ve duygu dolu hikayelerle fethetmeye devam ediyor. Berk Atan, Semih Ertürk, ve Cihat Süvarioğlu gibi usta oyuncuların yer aldığı dizi, kaliteli yapısı ve duygusal derinliğiyle reyting listelerinde üst sıralarda yer alıyor.

Usta yönetmen Yahya Samancı’nın koltuğunda oturduğu dizinin son bölümü, izleyicilere yine unutulmaz bir deneyim yaşattı. Beklenen fragman ise seyircilerle buluştu. Yeni bölümde neler olacağı merakla bekleniyor.

Öğrencilerin zehirlenmesi olayı, Selma Öğretmen’in mesleğinden men edilmesine yol açacak ve Taner ile aralarına bir engel girecek. Yasemin’in de ortaya çıkmasıyla üçlünün hayatı alt üst olacak.

Yasemin, Taner’e olan aşkı uğruna Ali’yi kaçıracak ve herkesi şaşırtacak. Bu olay izleyicileri ekranlara kitleyecek. Gönül Dağı’nın 120. bölümü heyecanla bekleniyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu