Teknoloji

Google haritalara nasıl işletme eklenir?

Bu özelliklerden biri de arayan kişinin nerde bulunduğunu ve o kişinin yanına en kısa sürede iyi mi ulaşılacağını gösteriyor. Bunun yanı sıra uygulama yardımıyla her gün gittiğiniz bölgeleri sabitleyebiliyor ve yine yine arama icra zorunda kalmıyorsunuz. Bilhassa iş bölgeleri için yarar elde eden bu özellik çokça tercih ediliyor.

Google Haritalara işyerimi nasıl eklerim?

Google Haritaların kullanımı cihazın işletim sistemine gore değişmektedir. Bu yüzden android, IOS ya da öteki işletim sistemlerinde iyi mi kullanılacağı değişiyor.

Android aygıt üstünden Google Haritalara işyerimi iyi mi eklerim?

Anroid cihazlarda ilk adım olarak “Google Benim İşletmem Uygulaması” kullanılmalıdır. Bu bilhassa Haritaların içinde yer almıştır. Öbür taraftan uygulamanın bu hususi durumunu kullanmak için Google hesabınızı etkin etmeniz gerekmektedir. Son olarak lüzumlu adres bilgilerini girin devam dedikten sonrasında kayıt işlemi tamamlanacaktır.

Bilgisayar üstünden Google Haritalara işyerimi nasıl eklerim?

İlk olarak Google Benim İşletmem özelliği üstünden oturum açın. Arkasından Google hesabınızla giriş yapın ve peşinden işyerinizin adresini girin. Önceden sonrasında iş yerinizin harita üstünde iyi mi görüneceğini seçtikten sonrasında bir telefon numarası ya da işyerinin intenet sitesinin linkini istenen kısma girin. Son olarak doğrulama işlemi için üstte oynayan Kırmızı Banner’a tıklayın ve şimdi doğrula diyerek doğrulama işlemini bitirmiş olun.

IOS üstünden Google haritalara işyerimi nasıl eklerim?

IOS işletim sistemine haiz cihazla uygulamaya giriş yapın. Arkasından Google hesabınızı açın. Önceden sonrasında hizmet şartlarını kabul edin ve kayıt işlemini devam tuşuna basarak bitirmiş olun.

İşyeri Google Haritalar üstünden nasıl hak talep edilir?

Google Haritalar uygulamasına iş yeri hak talebi için uygulamaya giriş yapın. Arkasından arama kısmına iş yerinin adını girin. Önceden sonrasında “Bir İşletme için hak talebinde bulun” diyerek seçenekler içinde bulunan “işletmenin sahibi ya da yöneticisiyim” seçeneklerinden birini işaretleyin. Son olarak doğrulama işlemini yapın ve işlemi tamamlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu