Magazin

Hadise makyajsız durumunu paylaştı

Kaan Yıldırım ile bir dargın bir barışık olan Hadise’nin makyajsız halini paylaştı. Bu kez doğallıktan yana bir video gösterime giren Hadise paylaşımını siyah beyaz yapmayı tercih etti. Meşhur şarkıcının bir fazlaca keyifli olduğu dikkatlerden kaçmadı.

MAKYAJSIZ VE DOĞAL

Instagram hikayeler kısmından siyah beyaz bir videosunu paylaşan Hadise, Ersay Üner’den aldığı şarkıyı dinliyordu. Videoyu sessiz gösteren Hadise, yeni şarkısını gizledi.

ÖZEL HAYATIYLA GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Oyuncu Kaan Yıldırım ve Hadise 2020 senesinde sürpriz bir aşka yelken açtı. Uzun süre aşklarını gizleyen Kaan Yıldırım ve Hadise önceden sonrasında fotoğraflar paylaşarak ilişkilerini duyurdu. Hepimiz evleneceklerini beklerken 2020’nin son günlerinde ayrılık haberini duyuran Hadise ve Kaan Yıldırım aşklarına bir talih önceden verdiği iddia edildi.

AYRILIKLARI KISA SÜRDÜ

Hadise, Instagram hesabından yapmış olduğu açıklamada, “Aşk fazlaca güzel, her şey aşkla güzel. Her insanın yaşaması, yaşamaktan korkmaması ihtiyaç duyulan tek duygu… Fakat kimi zaman aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu sonucu almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalanırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Hoşçakalın” ifadelerini kullandı.2021’in ilk günlerinde Hadise’den bir paylaşım geldi. Bu paylaşım çiftin fanlarını heyecanlandırdı. İddiaya gore Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı. Hadise’nin paylaşımını Kaan Yıldırım’ın evinin bahçesinden yapmış olduğu iddia edildi. Birbirlerine bir talih önceden verdikleri konuşulan meşhur çift hemen hemen bir bilgi yapmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu