Magazin

Hakan Hatipoğlu’nun acı kaybı

Eski Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu’nun büyükbabası koronavirüs sebebiyle yaşamını yitirdi. Acı haberi Instagram hesabından duyuran Hatipoğlu, “O beni evlat benzer biçimde sevmiş oldu ben onu babam benzer biçimde. Oldukça üzgünüm” ifadelerini kullandı.

Acun llıcalı’nın yarışmalarında adını duyuran ve sonrasında TV8’de sunuculuk hayata geçirmeye süregelen Hakan Hatipoğlu’nun 93 yaşındaki büyükbabası yaşamını yitirdi.

“ANİ BİR ŞEKİLDE COVID-19’A YENİK DÜŞTÜ”

Yaşamış olduğu büyük üzüntüyü Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Hatipoğlu, “93 yaşındaki canım dedem, pamuk dedem ani bir durumda Covid-19’a yenik düştü. Bende emeği çoktur. Dede torun olmanın ötesinde değişik bir ilişkimiz vardı. Sevginin her şeyi çözebileceğini ben ondan öğrendim. O beni evlat benzer biçimde sevmiş oldu ben onu babam benzer biçimde. Kim bilir o yüzden Lila’ya hep senin bana baktığın gözlerle bakıyorum dedem benim. Seni oldukça seviyorum. Oldukça özleyeceğiz seni. Mekanın aden olsun canım benim. Oldukça üzgünüm” dedi.

TAZİYE YORUMLARI YAĞDI

Meşhur ismin paylaşımına Hasan Yalnızoğlu, Uğurkan Erez, Berkan Karabulut, Yiğit Dikmen, Gurur Aydoğan ve Ersin Düzen benzer biçimde tanınmış kişilerden baş sağlığı yorumları yağdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu