Televizyon

Tv8 Yetkisiz Bir Hayat Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

TV 8 ekranlarının yeni dizisi Yetkisiz Bir Hayat’ın oyuncuları belli oldu. 2024 yılında izleyiciyle buluşacak dizide Bülent İnal başrolde yer alacak.

Yetkisiz Bir Hayat dizisi, Netflix’te yayınlanan suç temalı ‘Unauthorized Living’ adlı diziden uyarlanacak. İspanyol yapımı olan diziyi Gökhan Horzum yazarken Volkan Kocatürk yönetmenlik yapacak. Dizi, Alzheimer hastası bir uyuşturucu baronunun hastalığının ilerlemesiyle yeni veliaht seçme sürecini konu alacak.

Yetkisiz Bir Hayat Oyuncuları:
Bülent İnal (Barbaros)
TV 8’de yayınlanacak Yeni Bir Hayat dizisinde erkek başrolü canlandıracak olan Bülent İnal, 19 Mayıs 1973’te Şanlıurfa’da doğmuştur. 51 yaşında olan İnal, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 1998 yılından bu yana dizi ve filmlerde rol alan İnal, 2011 yılında Melis Tüysüz ile evlenmiştir. Son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde canlandırdığı II.Abdülhamid karakteriyle tanınan Bülent İnal, önceki dönemlerde Son Destan, Urfalıyam Ezelden, Tatar Ramazan, Bir Çocuk Sevdim, Bitmeyen Şarkı gibi yapımlarda rol almıştır. Başarılı oyuncu, Yetkisiz Bir Hayat dizisinde Barbaros’u canlandıracak.

Yetkisiz Bir Hayat dizisi oyuncuları hakkında güncel bilgileri sitemizde bulabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu