Magazin

Hande Erçel Londra’da poz verdi

Hande Erçel, ünlü Türk oyuncu Hakan Sabancı ile ilişkisiyle gündemde olan ve aktif bir Instagram kullanıcısı olan bir isimdir. Sık sık takipçileriyle güncellemeler paylaşan Erçel, her bir paylaşımıyla büyük ilgi görerek genellikle yorum ve beğeni rekorları kırmaktadır.

Son olarak, Hande Erçel ve sevgilisi Hakan Sabancı’nın İngiltere’ye tatil yapmak üzere gittiği haberleri medyada yer aldı. Bu tatil sırasında Londra’nın eşsiz sokaklarında çekilen pozlarını Instagram’da paylaşan Erçel, şık ve sade tarzıyla hayranlarını büyüledi. Bu fotoğraflar kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Hande Erçel’in son paylaşımı da diğer paylaşımları gibi hayranlarından büyük beğeni topladı. Zarif ve şık duruşuyla dikkat çeken Erçel’in fotoğraflarına olumlu yorumlar yağdı. Takipçileri, onun stilini ve güzelliğini övdü ve beğenilerini ifade etti.

Hande Erçel, popülerliği ve Instagram’daki etkileşimiyle dikkat çeken bir oyuncu olarak bilinmektedir. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve takipçileriyle sık sık etkileşimde bulunan Erçel, paylaşımlarıyla geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Her bir fotoğrafı ve güncellemesi, hayranları arasında büyük bir ilgi uyandırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu