Magazin

Hande Erçel’in ev hali fotoğrafı rekor kırdı

FOX TV kanalında gösterime giren Sen Çal Kapımı dizisinde hayat verdiği “Eda Yıldız” karakteriyle fanatik kitlesini artıran Hande Erçel, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla konuşulmaya devam ediyor.

1 MİLYON BEĞENİ GELDİ

Instagram’da 18 milyondan fazla takip edeni olan Hande Erçel, son olarak ev halini takipçilerinin beğenisine sundu. Güzel oyuncunun paylaşımına otuz dakikada 1 milyonun üstünde beğeni geldi.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Hande Erçel, 24 Kasım 1993 tarihinde Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya geldi. Lisansını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Kısmı’nde tamamlayan Hande Erçel, 2015 senesinde katılmış olduğu Azerbaycan’da düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasıyla dikkatleri üstüne çekti. İlk oyunculuk deneyimini bir beyazperde projesi olan Deli Dershane sinema filminde boy gösteren yaşayan güzel oyuncunun ilk dizisi ise Hayat Ağacı oldu. İdil Fırat ve Fikret Kuşkan ile başrollerin paylaşan Hande Erçel, Selen Karahanlı karakterine hayat verdi. Hande Erçel’in aslolan çıkışı ise Güneşin Kızları dizisi oldu. Bu dizideki rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile uyumu sık sık sosyal medyaya da konu oldu. 2016 yılında yapılmış “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde Burak Deniz’le, 2017 yılında yapılmış “Siyah İnci” dizisinde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşan Hande Erçel, son olarak başrollerinde Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın da oynadığı Halka dizisinin ekibine dahil oldu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları Bölümünde okumaya devam etmektedir. 2012’de Azerbaycan’da meydana getirilen güzellik yarışmasına katılmış ve ikinci olmuştur. Kanal D’de gösterime giren Güneşin Kızları dizisinde Selin Yılmaz Mertoğlu karakterini canlandırmıştır. Haziran 2016’da Aşk Laftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Hayat Uzun Sarsılmaz karakteriyle ekranlara geri döndü. Şimdilerde Kerem Bürsin ile başrollerini paylaşmış olduğu Sen Çal Kapımı dizisinde rol almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu