Televizyon

Hasan Can Kaya Ekmek Kapısı programı çizgi film konusu nedir?

Youtube kanalı üstünden konuşanlar programı ile tanınan Hasan Can Kaya, televizyonunda yapmış olduğu bir röportajında yeni projesini duyurdu. Duyurmuş olduğu yeni proje ‘Ekmek Kapısı’ adlı çizgi film projesi olacaktır. Ekmek Kapısı çizgi film konusu nedir? Ekmek Kapısı ne vakit başlayacaktır? Ekmek Kapısı hangi kanalda ne kadar süre yayınlanacaktır.

Hasan Can Kaya’nın yeni projesi ‘Ekmek Kapısı’

Youtube televizyonunda konuşanlar programı ile tanınan Hasan Can Kaya Youtube üstünden yapmış olduğu açıklamaya nazaran, Ekmek Kapısı Konuşanlar Youtube kanalı üstünden yayınlanacaktır.

Ekmek Kapısı çizgi filmi konusu Family Guy ve Simpsons tarzında erişkin çizgi film serisi olacağı açıklandı. Bu projede roman bir ailenin çevresinde dönen öykü anlatılacak. Tasarımını Hasan Can Kaya yazıyor. Çizgi Film için de 2 senarist bulunuyor. Proje için çok heyecanlı olduklarını ifade eden Hasan Can kaya, önümüzdeki yıl seyircilerle buluşacağını belirtti.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar kanalı üstünden ‘Ekmek Kapısı’ çizgi filminden sonrasında film ve dizilerin de yayımlanacağını söylemiş oldu. Ek olarak da Bir Yeraltı Sitcom’u {komedi} dizinin olacağını da ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu