Magazin

Hasan Can Kaya Exxen için çizgi film yapıyor

YouTube’da Konuşanlar isminde programla dikkat çeken ve Exxen’e katıldı olan Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı’nın yeni yatırımı için bir projeye önceden imza atıyor. TV8’de meydana getirilen “O Ses Yılbaşı” çekimleri esnasında konuşulan erişkin çizgi film projesi Simpsons tarzında olacak. Adı “Ekmek Kapısı” olan çizgi filmin müziklerini ise Kibariye meydana getirecek.

HASAN CAN KAYA ‘KONUŞANLAR’ İLE ADINDAN SÖZ ETTİRMİŞTİ

Hasan Can Kaya, ‘Konuşanlar’ adlı stand-up programı ile tanındı ve geniş fanatik kitlesine ulaştı. Aralık 2020’de Exxen adlı platforma taşınan programın YouTube’a yüklenen bölümler yayından kaldırılınca sevenleri meşhur komedyene tepki gösterdi. Ek olarak YouTube’a yüklenen bölümlerin kaldırılmasının peşinden programın takipçi sayısında düşüş meydana geldi.

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989, Güngören, İstanbul doğumlu Türk güldürmen ve stand-up komedyenidir. 16 Aralık 1989’da İstanbul’un Güngören ilçesinde dünyaya geldi. 1 Adam 1 Kadın 2 Çocuk dizisinde senaristlik yaparken, senarist grubundaki arkadaşlarının yardımı ile stand-up hayata geçirmeye karar verdi. Leman Kültür Beşiktaş’ta her gün olarak Stand-up {komedi} hayata geçirmeye başladı. Ocak 2020’de ilk kişisel projesi olan Konuşanlar Talk Show’un çekimlerine başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu