Televizyon

Hayatın İçinden programı sunucusu Evrim Keklik kimdir?

Hafta içi her gün Uçan Kuş TV’de gösterime giren Yaşamın İçinden programı sunucusu Evrim Keklik merakla beklemeye başladı. başladı. 2020 yılının başlangıcında gösterime giren Survivor’da yarışmacı olan Evrim Keklim oldukça fazla insan tarafınca merak ediliyor.

Evrim Keklik kimdir?

1991 senesinde İstanbul’da gözlerini açan Evrim Keklik, ilkokulda voleybol ile ilgilenmeye adım atmıştır. 10 yıl süresince Fenerbahçe Spor Kulübünde voleybolculuk açıklayan Keklik önceden sonrasında Galatasaray’a katıldı olmuştur. 1 yıl Galatasaray’da oynadıktan sonrasında yaşamış olduğu sakatlık sebebi ile takımdan ayrılmıştır.

Ankara Üniversitesi Besyo bölümünü kazanan Keklik 4 yıl yüzücülük yapmıştır. Survivor 2020’ye katıldığında yüzücü antrenörlüğü açıklayan Evrim Keklik bununla beraber sualtı hokeyi ile ilgilenmektedir. Önceden öncesinde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Keklik bu yarışmadan 30.000 TL’lik ödül ile ayrılmıştır.

Survivor yarışmasına katıldıktan sonrasında ünlenen Evrim Keklik yarışmada fizyolojik ve mental olarak büyük zorluklar yaşamıştır. İlerleyen haftalarda ise hitabı ve sempatikliği ile oldukça fazla insan tarafınca beğenilen başarı göstermiş sporcu yarışmada da başarı elde etmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu