Televizyon

Hayatın Ritmi sağlık programını sunan Dr. Halit Yerebakan kim?

TRT kanalında yayınlanmaya hazırlanan sağlık programı Hayatın Ritmi Doktor Halit Yerebakan tarafınca sunulacaktadır. Peki Halit Yerebakan kimdir?

Hayatın Ritmi sağlık programını sunan Dr. Halit Yerebakan kim?

 

Halit Yerebakan 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Yerebakan, kalp-damar cerrahisi üstüne yoğunlaşarak Yeditepe Üniversitesinde öğrenimine devam etmiştir. Vatanımızda tıp toplumun önem verilen isimlerinden kabul edilen Halit Yerebakan ülkemizdeki en genç doçent kalp cerrahıdır. Önceden oldukça fazla TV programının da sunuculuğunu açıklayan deneyimli doktor, TRT’de İyi Düşünce, Doktor Geldi ve ATV’de Sıhhatli Mutlu Rahat programlarını sunmuştur.

TRT Hayatın Ritmi Programı İletişim Detayları

TRT kanalında yayınlanacak olan Halit Yerebakan’nın sunmuş olduğu Hayatın Ritmi programına vatandaşlar canlı bağlantı ile merak ettiklerini sorabilecekler. Halit Yerebakan’a sorusu olan kişiler 0551 379 72 56 ya da 444 0 878 numaralarına telefon ederek, Instagram dr.yerebakan kullanıcı adını arayarak ya da dryerebakan.com sitesini ziyaret ederek merak ettiklerini öğrenebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu