Televizyon

Hercai dizisinden ayrılan oyuncu kim?

ATV kanalında gösterime giren Hercai dizisinden iki ayrılık yaşanıyor olması dizinin sevenlerini üzdü. Diziden dizi oyuncularının ayrılmasının sebebi olarak pandemi sürecinde dizilerde ara verilmek zorunda olması ve dizi oyuncularının diziden ayrılmak durumunda kalması şeklinde sebepler içeriyor.

Diziden dizinin iki beğenilen karakterinin ayrılacağı öğrenildi. Bu oyunculardan birisi projede Azad karakterini canlandıran Ahmet Tansu Taşanlar ve diğeri ise projede Gönül karakterini canlandıran Oya Unustası. Diziden yaşanmış olan ayrılıklar dizinin seyircilerini büyük bir üzüntüye uğrattı.

Ahmet Tansu Taşanlar kimdir?

1984 yılının 3 Mayısıs gününde Ankara’da gözlerini açan Taşanlar, 22 yaşlarında tiyatro eğitimi almaya adım atmıştır. Osmangazi Kültür Evi’nde eğitim gören Taşanlar ek olarak Selçuk Üniversite’nde Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Oya Unustası kimdir?

1988 senesinde İzmir’de doğan Oya Unustası Selanik ve Bulgaristan göçmenidir. Mimar Sinan Üniversitesi’nden mezun olan Unustası’nın üniversitedeki kısmı Flüt alanındadır. Sonrasında oyunculuğa geçiş yapmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu