Televizyon

Heyecan Artarak Sonuca Yaklaşıyor: MasterChef All Star’da İkinci Şef Önlüğü Sahibini Buldu

Televizyon dünyasının heyecan verici yemek yarışması MasterChef All Star yeniden ekran başına kilitledi. Pazartesi akşamı Tahsin’in kazandığı ilk şef önlüğünden sonra, bu akşam ikinci önlük heyecanı yarışmacıları ve izleyenleri merak içinde bıraktı. Yarışmacıların ve jürilerin endişe ve merak dolu gözleri önünde, yarışmanın başlangıç aşamasında, zeytin ve zerdeçal tabaklarına odaklandı.

Eleme sürecinde adrenalin tavan yaptı. İlk turda puanlarda farklılıklar yaşandı: Eren 20,5, Barbaros 18, Hasan 21, Sergen 19,5, Esra 17,5 ve Kıvanç 21 puanla performanslarını sergilediler. Bu akşam programın konuk jürisi olarak iki Michelin yıldızlı tek Türk restoranının sahibi şef Ahmet Dede, uluslararası ünü ve profesyonel gözüyle yarışmanın heyecanına ortak oldu.

MasterChef All Star yarışmacılarının tatlı yaptığı ikinci turda, Şef Ahmet’in kişisel tarifle yaptığı bir tatlıydı. Bu turla birlikte, Barbaros ikinci turda toplamda 46,5 puan alarak şef önlüğünün sahibi oldu. Bu heyecan dolu an, finale doğru adını yazdıran bir isim olarak Barbaros oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu