Teknoloji

Honor Magic 6 Pro Gerçek Hayat Görüntüleri Yüzeyleri

Honor, bugün Çin’de 90 GT akıllı telefonunu ve Honor Pad 9’u tanıtıyor. Bu lansmanın ardından şirketin dikkatinin Honor Magic 6 serisine kayması bekleniyor. Çin’de 2024 yılının başlarında piyasaya sürülmesi beklenen bu seri hakkında sızıntılar ve söylentiler artmaya devam ederken, Magic 6 serisinin olası özellikleri hakkında da bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Weibo’da bir kullanıcı tarafından paylaşılan son sızıntı, muhtemelen Magic 6 Pro’nun gerçek hayattan bir görüntüsünü gösteriyor. Arka kısımda üçgen şeklinde düzenlenmiş üçlü kamera kurulumu yer alıyor. En üstteki kameranın altında periskop lens olduğunu gösteren “100x” zoom yazısı yer alıyor. Ayrıca, telefonun tasarımına daha net bir bakış sunan bir render da bu kullanıcı tarafından paylaşıldı.

Honor Magic 6 Pro seen in real life - Image: 1

Honor Magic 6 Pro incelemesi

Periskop lensin altında muhtemelen ana ve ultra geniş açılı lensler bulunmaktadır. Önceki söylentiler ana kamera için 1 inçlik Omnivision OV50K sensöre ve 160MP periskop telefoto lense işaret ediyordu. Ayrıca, 3D Time-of-Flight (ToF) yüz tanıma sisteminin ön taraftaki hap şeklindeki oyukta yer alması bekleniyor.

Magic 6 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti tarafından desteklenmesi ve hatta uydu bağlantısına sahip olması bekleniyor. Honor kısa süre önce bu özellik için bir ticari marka başvurusunda bulundu.

Pro modelinin ötesinde, Magic 6 serisinin standart bir versiyon ve bir Porsche Design modeli içermesi bekleniyor. Bu modellerin renderları bir süre önce Pro modeliyle birlikte ortaya çıkmış olsa da, Magic 6 Pro’nun yeni sızıntısı serinin tasarımının daha önce düşünülenden farklı olabileceğini gösteriyor.

Resmi bir lansman tarihi henüz teyit edilmemiş olsa da, Magic 6 serisinin Ocak 2024’te piyasaya sürülmesi muhtemel görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu