Teknoloji

HUAWEI 2023’ü sağlık, fitness, üretkenlik ve stil odaklı ürünlere odaklanarak tamamlıyor

HUAWEI, Türkiye pazarında 2023’ün ilk yarısında akılcı ürünleriyle dikkat çekti. Bu dönemde öne çıkan ürünler arasında; Freebuds 5i, MatePad SE, Watch Buds ve Watch D yer aldı.

HUAWEI’in P serisinin son amiral gemisi P60 Pro ve gösterişli tasarımıyla dikkat çeken Watch ULTIMATE de beğeni topladı. Ayrıca, Freebuds 5 serisi, MateBook X Pro, MatePad 11 ve Watch 4 gibi ürünler de kullanıcıların ilgisini çekti.

Yılın ikinci yarısında, HUAWEI ürün yelpazesini genişleterek kullanıcılara benzersiz deneyimler sunmaya devam etti. Mate X3, MatePad Air, Nova 11, Nova 11 Pro ve diğer ürünlerle tablet ve akıllı telefon alanında farklı seçenekler sunuldu.

HUAWEI, 2023 yılında Türkiye’de sporcular, öğrenciler, profesyoneller ve stil tutkunları gibi farklı kullanıcı gruplarına hitap eden geniş bir ürün yelpazesi sundu. Bu ürünler, sağlık, eğlence, eğitim ve iş dünyasında geniş bir alanda yenilikler ve farklı olanaklar sağladı.

AppGallery adlı uygulama mağazasında da önemli iş ortaklıkları ve güncellemelerle kullanıcı memnuniyetini artıran HUAWEI, teknolojiyi insan odaklı bir yaklaşımla ileri taşımak için çalışmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu