Televizyon

İnci Taneleri dizisine o ünlü oyuncu katıldı

İnci Taneleri dizisinin ilk bölümüyle büyük bir başarı elde ettiği ve izlenme rekorları kırdığı doğru bir bilgidir. Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi deneyimli oyuncuların yer aldığı dizi, büyük ilgi gördü. Şimdi ise ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun diziye katılacağı duyuruldu.

Rıza Kocaoğlu’nun İnci Taneleri dizisinde “Nusret” karakterini canlandıracağı belirtiliyor. Nusret karakterinin hapishane sahneleriyle diziye giriş yapacağı ve hikayeye büyük bir hareket katacağı belirtiliyor.

İlk bölümü sadece 17 saatte 2 milyon izlenmeyi geçen İnci Taneleri dizisi, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. İzleyiciler, diziyi ilgiyle takip ederken Rıza Kocaoğlu’nun diziye katılacağı haberini heyecanla karşıladı.

İnci Taneleri’nin başarısının bir nedeni, etkileyici oyuncu kadrosudur ve bu kadro her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Kubilay Aka ve Rıza Kocaoğlu gibi deneyimli isimlerin diziye katılması, izleyicileri daha da heyecanlandırmıştır.

İnci Taneleri dizisinin 2. bölümü, Rıza Kocaoğlu’nun da katılımıyla büyük bir merakla beklenmektedir. Dizi, aşkın karmaşık dünyasında izleyicilere hüzünlü ve romantik bir hikaye sunarken, büyüleyici bir yolculuğa çıkarmayı hedeflemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu