Televizyon

İşler Güçler dizisi yeniden başlıyor

Geçtiğimiz senelerde gösterime giren ve sevenler tarafınca oldukça sevilerek reyting rekorları kıran İşler Güçler dizisi ekranlara geri dönüyor. Yayınlanmasına tekrardan başlanacağı anlatılan dizi hakkında bilgiler başlamış durumda.

Başrollerinde Murat Cemcir, Ahmet Kaide ve Sadi Celil Cengiz’in oynadığı İşler Güçler dizisi tekrardan Star TV ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Covid-19 salgını sebebiyle birçok dizinin çekimlerine geçici süreliğine ara verilmesi peşinden eski beğenilen diziler tekrardan yayınlanmaya başladı. İşler Güçler dizisi de bu dizilerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Beğenilen dizi İşler Güçler her Perşembe günü her gün olarak izleyicilerin beğenisine sunulacak.

İşler Güçler Dizisi Oyuncu Ekibi

Sevilen dizinin oyuncularına bakıldığında Ahmet Kaide, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Ceren Moray, Şinasi Yurtsever, Amaç Gürsel, Burak Satıbol, Korhan Herduran ve Yılmaz Gruda şeklinde önem verilen adların oynadığı görülüyor.

 İşler Güçler Dizisi Konusu

Sevilen dizinin genel konusuna bakıldığında 3 yakın arkadaşın kendi filmlerini çekmeye karar vermesi peşinden asla parasız bir durumda bunu gerçekleştirmeye çalışırlar. Filmleri çekmek için çaba sarfeden 3 yakın dost kısır bir döngüye girerek hayallerinin peşinden koşarlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu