Televizyon

İyi Aile Babası dizisi çekimleri nerede yapılıyor?

3 Aralık 2020 perşembe akşamı, Kanal D de gösterim hayatına merhaba diyecek  olan  İyi Aile Babası projesininin kast emekleri bitti. Oyuncular okuma provası için Beykoz Ayakkabı Fabrikasında bir araya geldi. Dört gözle beklenen dizi İyi Aile Babası çekim adresi ve dizi seti nerde olacak şeklinde sorular da izleyenler üzerinde sıkça soruluyor. Bilhassa dizinin oyuncularını yakından görmek isteyen fanlar bu probleminin yanıtını merak ediyor.

İyi Aile Babası Nerde Çekiliyor?

Sevilen dizinin çekimleri, İstanbul’da bulunan Beykoz semtin deki ayakkabı fabrikasında yer ediniyor. Bilhassa son seneler da eski ayakkabı fabrikası film ve dizi yapımları için bulunmaz bir mekan oldu. Başrol karakteri Mehmet Ali’nin diş hekimliği kliniğinin nerde olduğu da izleyenler tarafınca merak ediliyor.

İyi Aile Babası Diş Doktoru Mehmet Ali’nin Kliniği Nerde?

Dizideki başkarakter olan ailenin babası Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu) aynı süre da diş hekimidir. hususi bir kliniği olan Mehmet Ali karakterinin işyeri nerde ve hangi semtte olduğu tanıtım yayınından sonrasında oldukça açıklama bekleyen konulardan oldu.

İyi Aile Babası Dizisi Rıfkı ve Ayfer’in Okulun Adı Ne Adresi?

İyi aile Babası yapımındaki karakterlerden, birileri de evlatların öğretmenleri olan Rıfkı ve Ayfer Öğretmenlerdir. Gövde Eğitimi Öğretmeni Timur ve İngilizce Öğretmeni Ayfer hususi bir okulun bünyesinde çalışmaktadırlar. Ayfer ve Rıfkı Öğretmenlerin çalmış olduğu okul İstanbul ilimiz de nerde bulunmuş olduğu seyircilerin merak etmiş olduğu mevzular arasındadır.

İyi Aile Babası Nerde Çekiliyor, Ev Apartman Neresi Hangi Mahalle?

İyi Aile Babası dizisi İstanbul Beykoz’da bulunan Ayakkabı Fabrikası’nda dizi için hazırlanmış sette çekilmektedir. Dizi pandemi sebebiyle kalabalık olmayan ortamlar ile stüdyo çekimleriyle gerçekleştiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu