Televizyon

İyi Aile Babası dizisi reytingleri nasıl izleniyor mu?

İyi Aile Babası Ne Kadar İzlendi? Yeni Hayat Dizisi Gibi Erken Final Yapar Mı?

Geçen aylarda Kanal D kanalında gösterim hayatına süregelen Yeni Hayat dizisi, reyting oranlarının düşmesi sebebiyle 8. bölümde erken final yapma sonucu almıştı. Perşembe akşamları gösterime giren Yeni Hayat dizisinde altenatif olarak yayınlanmaya başlamış olacak olan İyi Aile Babası dizisinin izlenme oranlarını sayfamızda sizler için derleyeceğiz. {Komedi} tarzındaki İyi Aile Babasının Yeni Hayat dizisi şeklinde erken final yapmış olup yapmayacağını ileriki zamanlarda reyting oranlarıyla göreceğiz.

İyi Aile Babası Reytinglerde Üst Sıralara Yerleşti Mi? Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor’un Yerini Alabilir Mi?

İyi Aile Babası Perşembe günleri gösterime giren Mucize Doktor, Bir Zamanlar Çukurova ve yeni süregelen Alev Alev dizisinde oranla reyting konusunda oldukça üst sıralara yerleşileceği düşünülmüyor.

Geçtiğimiz sezondan beri Fox kanalında gösterime giren Mucize Doktor ve ATV kanalında gösterime giren Bir Zamanlar Çukurova dizileri karşısında İyi Aile Babası’nın yüksek reytinge ulaşıp ulaşamayacağı izleyici kitlesinin tercihleri doğrultusunda belli olacak. Kuvvetli oyuncu ekibiyle Perşembe akşamları ekrana gelecek olan İyi Aile Babası dizisinin reyting açısından üst sıralara yerleşmesi ise birazcık zor görünüyor. İyi Aile Babası dizisi ne kadar reyting alır, öteki diziler karşısında başarıya ulaşmış olabilecek mi şeklinde soruların yanıtlarını siz kıymetli okuyucularımız da yorumlayarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

İyi Aile Babası dizisi reyting sonuçları nasıl?

Perşembe akşamları Kanal D kanalında seyircilerle buluşan dizinin reyting neticeleri pek iç açıcı değil. Sevilen dizinin yayınlandığı gün Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor şeklinde rakipleri olması bu durumu etkiliyor. İyi Aile Babası dizisi reytinglerde ilk onun içine girmeyi başaramadı.

Reyting sonuçlarına nazaran Total’de ilk sırada Bir Zamanlar Çukurova, ikinci sırada Mucize Doktor,, üçüncü sırada Esra Erol’da, beşinci sırada ise Alev Alev dizisi yer ediniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu