Magazin

Jennifer Lopez bikini ile poz verdi

ABD’li sanatçı Jennifer Lopez, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarına yenisini ekledi. Sabah saatlerinde enerji depolamak için soluğu sahilde alan ve kırmızı bir bikini giyen Lopez, plajda çekilmiş olduğu videosunu takipçileriyle paylaştı.

16 MİLYONA YAKIN BEĞENİ GELDİ

Kusursuz fiziğiyle genç kızlara taş çıkartan Lopez’in ‘motivasyon’ notunu düşmüş olduğu videosuna 16 milyona yakın beğeni geldi. 51 yaşındaki yıldız, paylaşımında meslektaşı Drake ile seslendirdiği ‘Life is Good’ adlı şarkının bir kısmını kullandı.

DÜĞÜNLERİNİ İKİNCİ KEZ ERTELEMİŞLERDİ

Öbür taraftan uzun bir süredir Alex Rodriguez ile aşk yaşayan Jennifer Lopez, geçtiğimiz günlerde aldığı bir karar gündem olmuştu. Sunucu Andy Cohen’in sunmuş olduğu radyo programına konuk olan Lopez, evlilik ile ilgili düşüncelerini dile getirmişti. Cohen’in evlilik ile ilgili sorusunu yanıtlayan dünyaca meşhur sanatçı, “Evet, naturel olarak bu mevzuyu da konuşuyoruz. Bizim yaşımızda, doğrusu demek isterim ki ikimiz de önceden evlendik. Evlenmeli miyiz, evlenmemeli miyiz? Bunun bizim için anlamı ne?” şeklinde konuşmuştu.Jennifer Lopez, geçtiğimiz aylarda nişanlısı Alex Rodriguez ile düğünlerini ikinci kez ertelediklerini açıklamıştı.

gg 7820

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu