Televizyon

Jülide Ateş kimdir?

Kanal D kanalında seyircilerle buluşan Arda ile Omuz Omuza programına konuk olan Jülide Ateş, programın takip edenleri tarafınca dikkat çekti. Programı izleyen kişilerin merak etmiş olduğu Jülide Ateş, günün oldukça aranan adları içinde yer aldı. Jülide Ateş’in yaşamı ile ilgili bilgiler açıklayan vatandaşlar, Julide Ateş’in kim bulunduğunu merak ediyor. İşte Jülide Ateş’in hayatına dair bilgiler…

Jülide Ateş’in yaşamı

1971 senesinde hayata gözlerini açan Jülide Ateş, Elazığ doğumludur. Babasının asker olmasından dolayı değişik şehirlerde yaşayan Ateş, gençliğinin büyük bölümünü İzmir’de geçirmiştir ve lise eğitimini de İzmir’de almıştır. Üniversiteyi ise İstanbul’da okuyan Ateş, Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezun olmuştur.

Çocukluğundan itibaren paten, yelken ve basketbol ile ilgilenen Jülide Ateş, gençlik yıllarında ise güzelliğiyle konuşulmaya başladı. 1990 senesinde Türkiye güzeli seçilen Ateş, bu noktadan sonrasında sunuculuk halletmeye başladı. İlk olarak 1992 senesinde Star TV’de haber sunmaya süregelen Ateş, sonrasında Kanal D ve TGRT olmak suretiyle birçok kanalda yer aldı. Son olarak Show TV’de haber sunan Jülide Ateş, kısa bir süre Haber Global televizyonunda 40 isminde bir program ile izleyicilerin karşısına çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu