Televizyon

Kanal 7 dizisi Emanet dizisi Cansu karakteri gerçekte kimdir?

Kanal 7 kanalında yeni sezonu süregelen Emanet dizisi Cansu karakteri merak edilmektedir. Kanal 7 kanalında 21.00 – 23.15 saatleri içinde televizyonlarda olan ve genç oyuncu ekibi ile dikkat çeken Emanet dizisi Karamel Film yapımcılığı ile ekranlara gelmektedir. Cansu karakteri ise bilgi edinilmeye devam ediyor.

Rüya Coriç kimdir?

1996 senesinde Sırbistan’da gözlerini açan mankenlik, oyunculuk ve sunuculuk açıklayan güzel ve yetenekli oyuncu Nişantaşı Üniversitesinden mezun olmuştur. Beyaz perde Tv eğitimi aldıktan sonrasında Gazikent Üniversitesinde kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Bu eğitimler sonrasında Yasemin Öztürk’ten birebir oyunculuk eğitimi alarak sunuculuk halletmeye adım atmıştır.

 

TV8, Number One, Fashion Tv’de oldukça fazla programda sunuculu açıklayan güzel ve yetenekli oyuncu hem de ustalaşmış basketbolcudur. Uzun boyu ile dikkatleri kısa sürede üstüne alan Coriç’e oyunculuk teklifleri gelmiştir. 2019 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasına da katılan Rüya Coriç güzelliği ile Kanal 7 Emanet dizisi kadrosunda yerini almıştır.

Rüya Coriç oynamış olduğu yapımlar nelerdir?

2020 – Emanet (Cansu)
Olmadı Kaçarız
Deli Ormanlı
Yılanların Öcü

Rüya Coriç sosyal medya hesabı

Bilhassa İnstagram hesabını etkin olarak kullanan Rüya Coriç’in takipçi sayısı 46,5 bin kişidir. Hayvanları ile iyi anlaşan Coriç’in toplamda 290 gönderisi bulunmaktadır. İnstagram kullanıcı adı ise, @ruyaacoric’tir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu