Televizyon

Kanal 7 dizisi Emanet Kiraz karakteri gerçekte kimdir?

Kanal 7 dizisi Emanet Kiraz karakteri gerçekte kimdir?

Emanet dizisinde Kiraz karakterine canlandıracak olan Güldüren Güler sevenler tarafınca çok sevilen oyunculardan birisi oldu. Kiraz karakterini beğenen dizi takip edenleri Kiraz’ı canlandıran oyuncu Güldüren Güler’i merak etmeye başladı.

Emanet dizisi Kiraz karakteri

Emanet dizisinde açıklama bekleyen karakterlerden biri Kiraz oldu. Projede Osman Amca’nın tanımış olduğu olarak sevenleri karşısına çıkan Kiraz, abisi ve polisler tarafınca aranan bir kişidir.

Emanet Kiraz kimdir?

Kanal 7 kanalında seyircilerle buluşan emanet dizisinde Kiraz karakteri sevenler tarafınca oldukça dikkat çeken isim oldu. Projede Kiraz karakterini canlandıracak isim ise Gülderen Güler olarak açıklandı.

Gülderen Güler kimdir?

1999 İstanbul doğumlu olan Gülderen Güler, Başkent İletişim Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. 1.65 uzunlukta olan güzel ve yetenekli oyuncu, 54 kilogramdır. Tv ekranlarına Aşk ve Mavi dizisi ile merhaba diyen Güler, Ümit Sakallı’nın menajerlik şirketinin oyuncusudur.

Gülderen Güler oynadığı diziler ve filmler

 

2016 – Aşk ve Mavi (Sevda)

2019 – Kalk Gidelim (Behice)

2020 – Hashtag (Beyaz perde Filmi)

2020 – Emanet (Kiraz)

Gülderen Güler resmi sosyal medya hesabı

Gülderen Güler Instagram’da gulderengulerr kullanıcı adı ile bulunmaktadır. Güzel oyuncunun 97,4 bin takip edeni bulunmaktadır. Her geçen gün takipçi sayısı artan Gülderen Güler, Instagram hesabını etkin bir durumda kullanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu