Televizyon

Kanal 7 dizisi Emanet Neslihan karakteri kimdir?

Emanet dizisi Kanal 7 ekranlarından seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Kanal 7 kanalının beğenilen dizilerinden önde gelen ve milyonlarca insan tarafınca izlenen Emanet dizisindeki Neslihan karakteri dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor. İzleyiciler Emanet dizisi Neslihan’ın kim bulunduğunu merak ediyor.

Emanet Dizisi Neslihan kimdir?

Kanal 7 ekranlarından gösterime giren ve Karamel Yapım tarafınca hayata geçirilen Emanet dizisinin karakterleri merak ediliyor. Oldukça açıklama bekleyen karakterlerin başlangıcında ise Neslihan geliyor. Neslihan projede Kırımlı konağındaki görevlilerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Dedikodu yağmayı oldukça seviyor. Konak içindeki tüm olaylardan haberi var. Konuşmayı oldukça sevdiğinden oldukça fazla azar işitiyor.

Emanet Dizisi Zeynep Naz Eyüpoğlu

12 Mayısıs 1996 senesinde gözlerini açan Zeynep Naz Eyüpoğlu, sarı saçlı ve mavi gözlüdür. 1.70 santimetre uzunlukta olan başarı göstermiş oyuncu 56 kilodadır. İngilizce’yi oldukça iyi bilmektedir. No 2 Imalathane adlı yerde temel oyunculuk eğitimi aldı. Şu an Hande Aytar Cast ajansına bağlıdır.

Güzel ve yetenekli oyuncu ilk kez Emanet dizisinde rol almıştır. Piyasalara yeni bir giriş yapmıştır. Başarıya ulaşmış oyuncu önceden ABC markalı çamaşır deterjanı firmasının reklam sinema filminde boy gösteren rol almıştı.

Başarıya ulaşmış güzel ve yetenekli oyuncu oldukça yakın bir zamanda Mertcan Eyüpoğlu adlı kişiyle dünya evine girmiştir. Sosyal medya hesabı üstünden evliliğini fanatiklerine duyurdu. İkilinin oldukça mutlu bulunduğunu paylaştıkları fotoğraflardan anlıyoruz.

Sektöre yeni giren Zeynep Naz Eyüpoğlu, sosyal medyada daha kafi etkiyi gösterememiştir. Instagram hesabında ortalama 28 gönderi bulunmaktadır. Ek olarak bir tek 1.082 takip edeni vardır. Güzel oyuncunun Instagram hesabı @znazeyuboglu adıyla karşımıza çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu