Televizyon

Kanal 7 dizisi Güz Masalı final mi yapıyor?

Güz Masalı dizisinin ne vakit biteceği merakla beklenmeye başladı. başlandı. Kanal 7 ekranlarındaki Hint dizisi Güz Masalı ilk bölümüyle büyük bir merak uyandırdı.

Güz Masalı kaç bölüm sürecek?

Güz Masalı dizisinin Hindistan’da yayınlanmış olduğu bölümleri 376 bölüm süresince devam etti. Hindistan’daki diziler Türkiye’deki kadar uzun sürmemekte ve 20 dakikada bitmektedir. Vatanımızda de 20 dakikalık dizi mantıklı görülmediğinden 3 ya da 4 bölüm birleştirilerek yayınlanmaktadır. Kanal 7 kanalında yayınlanacak Güz Masalı’nın 80 ila 100 bölüm içinde olması umut ediliyor.

Güz Masalı dizisi ne zaman final yapacak?

Kanal 7 kanalında 16 Ağustos 2020 tarihinde ekranlara gelecek Güz Masalı dizisinin 90 bölüm devam etmesi umut ediliyor. 16 Ağustos tarihinde başlamış olan dizi 16 Kasım 2020’ye kadar devam edecek. Sevilen dizinin 80 ila 100 bölüm sürmesi beklenirken, dizinin ciddi bir izlenme oranına yetişmesi umut ediliyor.

Güz Masalı ne zaman bitecek?

Hint dizileri Kanal 7 tarafınca ekranlara taşınıyor. Anadolu yaşam tarzına benzeyen yapılardaki Hint dizileri son aşama yüksek izlenme rakamlarına ulaşabiliyor. Bu sebeple Güz Masalı’nın Türkiye’de de rağbet görmesi umut ediliyor. Ülkemizdeki birçok hususi kanal dizisi yeteri kadar izlenmese de kafi düzeyde reyting alamasa da gösterim hayatına devam edecektir.

Güz Masalı dizisi sonrasında Kanal 7’de hangi Hint dizisi yayınlanacak?

Hint dizilerinin yayınlandığı Kanal 7’de Güz Masalı sonrasında da yeni bir Hint dizisiyle yoluna devam edebilir. Oldukca sayıda altenatife haiz Hint dizileri yoğun bir talep görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu