Televizyon

Kanal 7 dizisi Yemin Feride karakteri kimdir?

Yeni sezona yeni adlar ile başlamış olacak olan Yemin dizisinde Emir karakterine Feride karakteri eşlik edecek. Geçtiğimiz dönem Emir, Reyhan ikilisinin olduğu projede Reyhan karakterinin diziden çıkmasının peşinden diziye Feride karakteri dahil oldu.

Yemin Feride kimdir?

Yeni sezonda projede olacak olan Feride karakteri, genç ve güzel bir kız olarak seyircilerle buluşacak. Yardımseverliği ile sevilecek olan Feride, Cavidan’a yardımı dokunmuş biridir. Cavidan’ı yumuşatmayı başaran Feride, bu durumu hapiste oldukları sırada gerçekleştirir.

Feride’nin hapse girmesinin sebebi kendisine sarkıntılık açıklayan bir genci abisinin yaralamasıdır. Abisi hasta olduğundan suçu kendi üzerine alan Feride, abisi adına hapis yatar. Ama olayların doğruluğu ortaya çıkınca iki hafta sonunda Feride hapisten çıkar.

Feride ile Emir’in yolu ise Emir’in çocuğuna Feride’nin bakmaya başlamasıyla kesişecek. Feride’yi seven Reyhan ölmeden ilkin oğlunu Feride’ye emanet etmiştir. Feride çocuğa bakarken Emir’in gönlüne girecek.

Feride ve Emir’i yakıştırıyor musunuz?

Emir ve Reyhan ikilisini oldukca seven izleyicinin Feride ve Emir ikilisine alışması birazcık vakit alacaktır. Ama Feride’nin iyimser ve yardımsever tavırları ile beraber Emir ve Feride ikilisi de sevilecektir.

Yeni dönem ile beraber gösterim saati değişen dizinin öteki büyük yapımlarla rakip olması umut ediliyor. Bu yüzden reyting olarak dizinin izlenme oranının düşme yaşaması düşünülüyor.

Cansu Tuman kimdir?

1994 senesinde İstanbul’da gözlerini açan Cansu Tuman, İstanbul Kültür Üniversitesi Oyunculu Kısmı’nde eğitim almıştır. Biyoloji okurken hayalleri uğruna oyunculuk kısmına geçen ve bu alanda ö-çalışmak isteyen güzel ve yetenekli oyuncu, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde eğitim almıştır. Arka Sokaklar ve Kiralık Aşk şeklinde dizilerde de boy göstermiş olan Tuman, Yemin dizisi ile televizyonlarda yer almaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu